Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Urządzenie lecznicze GOKO - Bo wyobraźnia ludzka nie zna granic.


Witajcie!

Tematem przewodnim tego wpisu będzie urządzenie, którego zapewne prawie nikt z Was jeszcze nie widział. Jego nazwa również jest dość tajemnicza, jednak za chwilkę rozwieję Wasze wątpliwości i wyjaśnię, czym tak naprawdę jest GOKO.

Zacznę może od tego, iż każdy z nas ma jakieś problemy. Część z nich jest na tyle kłopotliwa i wstydliwa, że unikamy tego tematu jak ognia. Czasem nawet nie mamy śmiałości powiedzieć o nim farmaceucie w aptece, aby ten mógł nam polecić nam odpowiedni środek. Czy domyślacie się o czym mowa? 
Mam na myśli problemy związane z wypróżnianiem. Nie ukrywam, że sama początkowo obawiałam się poruszyć tutaj tego tematu, ale doszłam do wniosku, że jest to na tyle naturalna sprawa, że nie tylko można, ale nawet trzeba o tym mówić. Zdrowie każdego z nas jest w końcu najważniejsze, a jeżeli GOKO stworzono z myślą o jego poprawie, to warto aby świat o nim usłyszał.

Urządzenie GOKO jest swego rodzaju podstawką pod nogi z wygodną, antypoślizgową rączką, która umożliwia przybranie odpowiedniej, najbardziej anatomicznej postawy ciała "na kucki" podczas wypróżniania. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, iż tradycyjny sedes wymaga od nas pozycji siedzącej, a wtedy nasza okrężnica jest zakrzywiona i  zablokowana. Przyczynia się to do wielu problemów, jak np. długie pobyty w toalecie, nieregularne i niepełne wypróżnienie, oraz problem z hemoroidami. GOKO umożliwia nam w wygodny sposób przyjąć pozycję kuczną (kąt 35º między tułowiem a udami), co pozwala w pełni rozluźnić mięsień oplatający okrężnicę, oraz wyprostować ją na tyle, by wszelkie złogi pokarmowe mogły swobodnie opadać w dół.

Dzięki regularnym wypróżnieniom w tej właśnie pozycji można pozbyć się problemów z zaparciami, zminimalizować ryzyko powstawania hemoroidów, oraz zmniejszyć nieprzyjemne dolegliwości w zespole jelita drażliwego. Dla osób które chcą schudnąć również mam dobrą wiadomość - GOKO usprawnia pracę jelit, a to również przekłada się na lepsze efekty i zdecydowanie poprawia samopoczucie. Dzięki niemu poczujemy się tak lekko jak nigdy :) 
 

 GŁÓWNE ZALETY GOKO:

- Ułatwia wypróżnianie;
- Usuwa problem z zaparciami i ból z nimi związany;
- Gwarantuje uczucie komfortu, lekkości i zadowolenia;
- Likwiduje stres związany z tematem wypróżniania;
- Łatwy i wygodny w obsłudze.
- Zajmuje niewiele miejsca;
- Możliwy montaż na ścianie;
- Nowoczesny, stylowy design;


Po więcej informacji na temat powyższego przyrządu zapraszam tutaj:

10 komentarzy:

 1. Ło nawet nie wiedziałam że taki sprzęt istnieje... Dla wielu osób napewno przyniesie ulgę

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o czymś takim i jestem na tak 👍 Myślę, że to urządzenie pomoże wielu osobom, które zmagają się z problemem wypróżnienia

  OdpowiedzUsuń
 3. Na razie nie miałam i nie mam problemów z wypróżnianiem, ale dobrze wiedzieć, że jest coś takiego, co może pomóc w problemie. O tym, że należy się wypróżniać w pozycji kucznej czytałam, ale pierwszy raz czytam/słyszę, że jest w sprzedaży taki sprzęt. Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już dawno temu słyszałam, że taka tradycyjna pozycja jest nieprawidłowa, ale o takim sprzęcie nie słyszałam

  OdpowiedzUsuń
 5. Taka pomoc jest dla mnie nowością jak widać przydatną dla ułatwienia. Właśnie już kiedyś słyszałam, że kolana muszą być wyżej czyli pozycja kłucająca. Dzięki temu sprzęcie, można taką pozycje utrzymać 👍

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo pożyteczne urządzenie, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje na rynku.

  OdpowiedzUsuń
 7. O pierwszy raz słyszę o czymś takim. Ale zauważyłam, że teraz coraz więcej uwagi poświęca się pozycji przy wyprożnianiu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawiło mnie właśnie czy są o tym jakieś arty. Używam tego od prawie miesiąca - wcześniej zmiany w diecie, więcej ruchu, 2 lekarzy i nic. A o tym też dowiedziałem się przypadkiem. Czy wierzyłem? Wtedy już w żadne metody nie wierzyłem - po prostu testowałem, co popadnie. I to pomogło. Wprawdzie muszę zabierać Goko nawet w drogę, ale przynajmniej nie mam problemów z zaparciami.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie widzialam takiego czegos nigdzie. Mega zaskoczenie. Myślę że przydatny dla osób z problemami takimi :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger