Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

FOTOPRINT - OKAŻ DZIADKOM SWOJĄ MIŁOŚĆ ZA POMOCĄ ZDJĘĆ!


Witajcie Kochani!

Już niedługo, bo za zaledwie 11 dni będziemy świętować Dzień Babci, a tuż po nim - Dzień Dziadka. Są to 2 bardzo wyjątkowe i ważne dni, o których nie można zapominać. W końcu każdy wnuczek i wnuczka wiedzą, jak bliska i piękna relacja potrafi ich połączyć z Dziadkami. I mimo faktu, że nie oczekują oni od nas wcale żadnych prezentów, a jedynie obecności i pamięci, to warto im podarować coś, co przywoła miłe wspomnienia i wzruszy ich do łez. 

Bardzo dobrym i zawsze sprawdzonym przykładem upominku na takie okoliczności są fotoprezenty, czyli przedmioty, na których nadrukowane zostaną nasze osobiste zdjęcia. Starsze osoby zwykle są uczuciowi, więc taka forma wyrażenia uczuć na pewno będzie mile widziana. 


Pierwsze, co przychodzi mi do głowy na myśl o dziadku i babci to kubek ze zdjęciem na gorącą herbatę lub ziółka. W końcu to ulubione trunki osób w podeszłym wieku :) Poza tym będzie on ciągle w użyciu, a połączenie praktycznego zastosowania z niepowtarzalnym wyglądem daje zaskakująco dobre efekty. To rozwiązanie zawsze się sprawdza i na pewno wywoła uśmiech na niejednej twarzy.


Wielu młodych ludzi z biegiem lat i wraz z postępem technologicznym zapomina o tym, jak ważne dla naszych seniorów mogą być odbitki zdjęć, które można umieścić w rodzinnym albumie. My - nieco młodsze pokolenie praktycznie zapomnieliśmy, że coś takiego jest, a przecież nie ma nic wspanialszego niż dom przyozdobiony rodzinnymi fotografiami.


Istnieje bardzo łatwy sposób na wywoływanie zdjęć, które posiadamy w pamięci naszego komputera. Wystarczy zlecić to zadanie konkretnej firmie, np. FotoPrint, która za niewielką opłatę wydrukuje je dla nas w dowolnym wymiarze, oraz w macie lub połysku. To, jakie parametry wybierzemy zależy od tego, jaki rozmiar posiada tworzony przez nas dla Dziadków album lub ramka ze zdjęciami. Myślę jednak, że w obu przypadkach efekt końcowy spotka się z ogromnym zadowoleniem :) Sama byłabym zachwycona, gdybym dostała tak uniwersalny prezent od bliskich. Bo w końcu miłość i relacje międzyludzkie są w życiu najważniejsze. Prawda? :)

8 komentarzy:

 1. Fotoprezenty to strzał w dziesiątkę!
  Takie upominki cieszą najbardziej ❤

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealne pomysły dla Dziadków z okazji ich święta 🙂

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacja! Sama bym takie chciała dostać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fotoprezenty zawsze się sprawdzają 👍

  OdpowiedzUsuń
 5. Fotoprezenty idealnie nadają na prezent dla dziadków bo są bardzo sentymentalni i lubią mieć wszędzie zdjęcia wnuków ��❤

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne takie prezenty dla dziadków. Ja swoich nawet nie znałam, sama też babcią jeszcze nie jestem, więc nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysły

  OdpowiedzUsuń
 8. Super pomysły nie tylko na dzień babci i dziadka na imieniny czy też urodziny idealne prezenty dla całej rodziny 😍

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger