Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

8 lipca - po raz pierwszy zostałam mamą!


Kochani! 

Od 3 tygodni nie macie ze mną kontaktu, a nowe wpisy nie pojawiają się. Powodem mojej nieobecności w mediach jest fakt, iż niedawno zostałam mamą i nadmiar nowych obowiązków "na chwilę" oderwał mnie od komputera. Pewnie osoby, które są już rodzicami doskonale wiedzą, jak wyglądają pierwsze tygodnie z maluszkiem i jak trudno jest znaleźć wtedy czas na cokolwiek. Bardzo Was więc proszę o wyrozumiałość i cierpliwość :)

Obiecuję, że niebawem powrócę do Was z nowymi, ciekawymi postami. Tymczasem jednak wraz z moim synkiem, Miłoszkiem pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy udanych wakacji :)

Buziaki :*

2 komentarze:

  1. Kochana to normalne 😉 z czasem się poukłada i czasu będzie więcej 🙂 zdrówka dla maluszka i pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Początki macierzyństwa zawsze są trudne, ciężko się pozbierać po porodzie, a wszelkie obowiazki nawet te proste robią się nie do wybonania. Ale z biegiem dni, tygodni, miesięcy wszystko powraca do normy 😉. Piękne zdjęcie. Rób ich jak najwięcej. Cudowna jest pamiątka i super po paru latach jest spojrzeć na zdjęcia, a gdy pokażesz już swojemu dziecku jak będzie miało np. 3 lata to dopiero frajda.

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger