Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Tapp 1s - bo jakość wody do mycia również ma ogromne znaczenie!


 Filtracja wody to temat, z którym spotykamy się obecnie niemal codziennie. W końcu każdy z nas chce, aby woda którą spożywa jego rodzina była wolna od zanieczyszczeń, osadu i kamienia. Taka, którą pijemy prosto z kranu zazwyczaj zawiera w sobie sporo chloru i innych szkodliwych substancji, które nie są dla naszego zdrowia obojętne. Na rynku są dostępne różne rozwiązania do filtracji wody. Do najpopularniejszych należą dzbanki filtrujące oraz filtry na kran. Można również zaopatrzyć się w stację uzdatniającą wodę, ale jest to wydatek rzędu kilku tys. złotych. 

Niewiele uwagi poświęca się niestety jakości wody, jaką się myjemy i wpływowi wody na zdrowie naszej skóry. Tymczasem, woda chlorowa, zawierająca zanieczyszczenia w postaci metali ciężkich wywołuje duży dyskomfort, swędzenie i zaczerwienia u osób z chorobami skóry, oraz u noworodków. Dodatkowo, chlor i żelazo pozostawiają w naszej łazience liczne zabrudzenia - w postaci białych oraz żółtych nalotów.

 

Jak zatem zadbać o zdrowie, nasze finanse i mieć dobrej jakości wodę również do mycia? 


Ja ze swojej strony polecam Wam zakup filtra, którego wkłady zmienia się co 6 miesięcy i montuje się go bezpośrednio na kranie lub przy słuchawce prysznicowej. Po montażu woda leci jak wcześniej - ma ma on wpływu na ciśnienie. Wystarczy zamontować i możemy brać kąpiel bez obaw o stan naszej skóry i włosów - korzystając z czystszej, pozbawionej większości zanieczyszczeń wody. O rozwiązaniu tym chciałabym Wam nieco więcej opowiedzieć. 

 

Produkt ten nosi nazwę Tapp 1s. Jego główne zadanie to uzdatnianie wody do mycia poprzez usuwanie z niej:

 • chloru (ponad 98%) i jego pochodnych
 • metali ciężkich typu: żelazo, ołów, kadm,
 • bakterii,
 • grzybów
 • alg,
a także zmniejszanie ilości kamienia osadzającego się na armaturze.Czy montaż filtra Tapp 1s jest trudny? 

Odpowiedź brzmi nie! Wystarczy przykręcić go w kabinie / prysznicu. Są na to dwa sposoby. Jeden z nich to montaż między wężem a baterią, a drugi: pomiędzy wężem a słuchawką prysznicową. Trwa to dosłownie kilka chwil, a potem mamy pół roku spokoju, ponieważ na mniej więcej tyle czasu wystarcza jeden wkład.


Dlaczego warto używać filtra do uzdatniania wody w prysznicu?

To, że woda do picia powinna być oczyszczona wie chyba każdy z nas. Wielu osobom jednak to nie wystarcza i pragną cieszyć się również czystą wodą w trakcie mycia. Oczywiście najbardziej narażone na negatywny wpływ licznych zanieczyszczeń w wodzie z wodociągu są maleńkie dzieci, których skóra jest jeszcze mało odporna na ich działanie. Inną grupą ludzi, którzy powinni szczególnie zadbać o czystość wody do mycia są osoby z licznymi uczuleniami, atopowcy itp. Być może nawet nie zdają sobie oni sprawy z tego, jak dużo złego może wyrządzić im kiepska pod względem jakości woda. Filtr Tapp 1s uzdatnia ją w dużym stopniu, oczyszcza i zmiękcza, dlatego jest bardziej przyjazna skórze. 

Dużą zaletą stosowania takiego filtra jest mniejsza ilość osadu i kamienia w kabinie, a także zlikwidowanie problemu białych smug spowodowanych dużą zawartością chloru oraz żółtego nalotu na dnie kabiny - efekt wysokiej zawartości żelaza. Dzięki temu będziemy rzadziej musieli ją myć i zaoszczędzimy w ten sposób nie tylko swój cenny czas, ale i pieniądze, które dotychczas wydawaliśmy na środki odkamieniające. Sama korzystam z niego od niedawna ale od razu zauważyłam, że nasza wanno - kabina prysznicowa jest dłużej czysta i błyszcząca. Woda po przefiltrowaniu jest zupełnie inna, pozytywnie wpływa to także na naszą skórę i włosy. Skóra jest dużo mniej ściągnięta, a włosy milsze w dotyku. Pewnie większą różnicę zauważę dopiero po dłuższym czasie, natomiast już teraz czuję, że woda ma lepszą jakość.


 

Czy zakup filtra Tapp 1s to duży wydatek?

Moim zdaniem Tapp 1s to wyjątkowo tani sposób na uzdatnianie wody. Producent na stronie sam umieścił informację odnośnie kosztów związanych z jego użytkowaniem. Jest to ok. 26/23 zł za każdy miesiąc.

 Jako matka i żona coraz większą uwagę skupiam na jakości stosowanych produktów, w tym również wody. Zależy mi na tym, aby delikatna skóra mojego dziecko była odpowiednio zadbana i wierzę, że długotrwałe stosowanie filtra się do tego przyczyni, ponieważ woda za jego sprawą stała się przyjemna w dotyku, nawet bez dodatku emolientu. Mam nadzieję, że za 5 miesięcy nadal będę z niego zadowolona :)


Gdzie można kupić taki filtr?

Polecam sklep: https://filtrynakran.pl, ale widziałam, że można zakupić również na stronach RTV Euro Agd, więc z dostępnością nie ma problemu.


https://filtrynakran.pl

2 komentarze:

 1. O proszę, muszę go mieć!

  OdpowiedzUsuń
 2. Używam takich filtrów i stwierdzam, że jakość wody jest zdecydowanie lepsza :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger