Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Jak zlikwidować drugi podbródek?

 

Podwójny podbródek, znany również jako tłuszcz podbródkowy, występuje, gdy u góry szyi pod brodą tworzy się warstwa tłuszczu. Podwójny podbródek często kojarzy się z przyrostem masy ciała, ale nie musisz mieć nadwagi, aby go mieć. Genetyka lub luźniejsza, uboższa we włókna kolagenowe skóra wynikająca ze starzenia może również go powodować. Jak pozbyć się podwójnego podbródka? 

 

Ćwiczenia na mięśnie szyi

 

Próby pozbycia się drugiego podbródka możesz zacząć od prostych ćwiczeń. Wykonuj odchyły głowy do tyłu i popychaj dolną szczękę do przodu, aby poczuć rozciąganie pod brodą. W takiej pozycji wytrzymaj 10 sekund, a następnie rozluźnij szczękę i wróć do pozycji naturalnej. Powtarzaj ćwiczenie 10-15 razy. 

Możesz też wykonywać ćwiczenia z piłką o średnicy ok 20 cm. Umieść ją pod brodą i przyciśnij, a po chwili rozluźnij. Wykonaj 25 powtórzeń. Polecane jest też wysuwanie języka jak najdalej przed siebie, a następnie zadarcie go do góry, w kierunku nosa - wówczas następuje napięcie mięśni podbródka. 

https://drwinczakiewicz.pl/problemy-medyczne/drugi-podbrodek/

 

Dieta na drugi podbródek

 

Jeśli twój podwójny podbródek jest spowodowany przyrostem masy ciała, może Ci pomóc utrata wagi. Pamiętaj o zdrowej diecie i regularnych ćwiczeniach, aby stracić kilka kilogramów. 

Oto kilka wskazówek dotyczących zdrowego odżywiania:

 • Jedz cztery porcje warzyw dziennie.
     

 • Spożywaj trzy porcje owoców dziennie.
     

 • Unikaj przetworzonych potraw
     

 • Jedz chude białko, takie jak drób i ryby.
     

 • Jedz zdrowe tłuszcze, takie jak oliwa z oliwek, awokado i orzechy.
     

 • Unikaj smażonych potraw.
     

 • Jedz niskotłuszczowe produkty mleczne.
     

 • Zmniejsz spożycie cukru.    

Gdy liczba spada na Twojej skali, Twoja twarz może stać się cieńsza.

 

Zabiegi na podwójny podbródek

 

Jeśli twój podwójny podbródek jest spowodowany uwarunkowaniami genetycznymi, odchudzanie może nie pomóc. W takim przypadku lekarz może zalecić zabiegi takie jak:

Lipoliza

Lipoliza polega na rozkładzie komórek w tkance tłuszczowej. Jest to zabieg mało inwazyjny W większości przypadków podczas lipolizy w leczeniu podwójnego podbródka wystarczy znieczulenie miejscowe. Lipoliza oddziałuje tylko na tłuszcz. Może prowadzić do poprawy napięcia skóry, lecz nie usuwa jej nadmiaru. Zwykle potrzebne jest kilka zabiegów lipolizy, aby była ona skuteczna.  

https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/lipoliza/

 

Liposukcja

 

Liposukcja polega na chirurgicznym odsysaniu tkanki tłuszczowej. Od lipolizy odróżnia ją stopień inwazyjności, większy w przypadku liposukcji - ten zabieg przeprowadzany jest zwykle na salach operacyjnych przy znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Z drugiej strony jest to zabieg uznawany za o wiele skuteczniejszy od lipolizy - efekty widać od razu. Nową technologią wykorzystywaną często, aby zlikwidować drugi podbródek, jest liposukcja laserowa.

https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/liposukcja/

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger