Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

Kombinezon ochronny jako podstawa BHP w wielu zawodach i branżach


Hej Kochani!

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy - chyba nikomu nie muszę mówić co oznacza to pojęcie i jak bardzo ważne jest, aby przestrzegać jego zasad szczególnie w sytuacjach wyjątkowych jak chociażby malowanie samochodu czy produkcja leków. To, że lekarstwa mają przywracać zdrowie chorym wie chyba każdy, ale nie zapominajmy o tym, iż do ich powstania przyczyniają się też ludzie, a ich bezpieczeństwo i godne warunki pracy są równie ważne.

Sytuacji wymagających od nas takiej samodyscypliny jest naprawdę wiele. Przykładem są np. osoby zajmujące się środkami chemicznymi, pracujące w branży lakierniczej lub jak mój mąż, w budownictwie. W ich przypadku absolutnym obowiązkiem jest posiadanie kombinezonu ochronnego (https://aio.com.pl/artykuly-bhp/odziez-robocza/kombinezony/), który powinien mieć jak najlepszą jakość, być odporny na zachlapania i na tyle wygodny, by pracownik mógł w nim wytrzymać cały dzień. Takie kombinezony są oczywiście jednorazowe i powinno się zakładać codziennie inny, ale podejrzewam, że tych porządniejszych używa się wiele razy. 

Oczywiście są różne sytuacje, kiedy to nawet rewelacyjny kombinezon może się okazać zbyt małym zabezpieczeniem, ale warto o nim pamiętać. Wiem z własnego doświadczenia, że niektóre substancje z którymi ma kontakt nasza skóra mogą nie tylko brudzić, ale też powodować nieprzyjemne uczulenia - i właśnie przed tym między innymi ma nas ochronić wodoszczelny kombinezon.

Prawda jest niestety taka, iż na całym świecie jest wciąż wiele miejsc, gdzie nie zawsze dba się o zapewnianie pracownikom bezpiecznych warunków pracy. Ale one się nam należą i obowiązkiem pracodawcy jest zagwarantować nam dostęp do takiego asortymentu, szczególnie, kiedy nasza praca wiąże się głównie z kontaktem z substancjami szkodliwymi dla skóry, lub takimi, które zniszczą nasze ubrania. Komu one przysługują przeczytać możecie w art. 237 [7] § 1 Kodeksu pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger