Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Komplety zimowe dla dzieciaków - bo zdrowie i wygoda naszych Milusińskich to podstawa!


 

 Cześć Kochani!

Nie wiem jak to się stało, ale nim się obejrzałam z lata zrobiła się jesień. Dni tak szybko płyną, że naprawdę niekiedy brakuje mi czasu, aby się zatrzymać i zobaczyć, jak piękny stał się teraz świat. Mnóstwo kolorów, szelest liści i ludzie, którzy starają się złapać ostatnie promienie słońca... Takie widoki mogą zachwycić!

Sama należę do osób, które nie przepadają za deszczem, chłodem i silnym wiatrem, jednak od kiedy mam synka, którego muszę zabierać na spacery (aby się zahartował i również nawdychał świeżego powietrza), wychodzę regularnie bez względu na pogodę. Z racji tego, że za nami już pierwsze przymrozki, postanowiłam rozejrzeć się za cieplutkim kompletem na zimę dla synka, składającym się z wygodnej czapeczki i szalika. Prawda jest taka, że czasu na takie zakupy zostało już bardzo niewiele, bo zima za pasem, a malutkie dzieci trzeba ubierać cieplej niż siebie, gdyż są one znacznie mniej odporne od nas. 

Przeglądając w sieci strony z zimowymi ubraniami, czapkami itp. wpadł mi w oko adres, którego wcześniej nie znałam. Miejsce to, ukryte pod linkiem: https://pamami.pl/ to produkty polskie, szyte w naszym kraju. Jako, że w czasach obecnych trudno jest znaleźć coś innego poza chińskimi wynalazkami, bardzo się ucieszyłam, że wyszukiwarka zaprowadziła mnie właśnie tam. Miło, że są jeszcze osoby, które cenią sobie wysoką jakość i tworzą produkty dobrego gatunku. Dla synka zawsze staram się szukać jak najlepszych rozwiązań. Chyba sami wiecie jak to jest... na dzieciach nigdy się nie oszczędza :)


A oto kilka przykładowych kompletów, które wpadły mi w oko:


KOMPLETY DLA CHŁOPCA:

KOMPLETY DLA DZIEWCZYNKI:

 


  Prawdziwą rewelacją, jak i dużym zaskoczeniem dla mnie było jednak znalezienie na stronie sklepu aplikacji na telefon, dzięki której można zobaczyć się w dowolnej czapce przed jej zakupem. Brzmi świetnie, prawda? I jest to też fajna zabawa :) Nie ukrywam, że znalazłam kilka ciekawych rzeczy dla siebie i dzięki właśnie tej apce mogłam zobaczyć, które z nich mi pasują najbardziej. Jestem pełna podziwu dla takich nowoczesnych rozwiązań. Oby więcej takich miejsc! :)

 


Jeśli i Wy chcecie się zobaczyć w czapce przed jej zakupem, wpadnijcie na stronę i pobierzcie aplikację. Gorąco polecam! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger