Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

Spraw bliskim radość na święta - podaruj im niezapomiane przeżycie! www.prezentmarzen.com


 

Dobry wieczór Kochani!
 
W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam pokazać pewne miejsce w sieci, które oferuje niepowtarzalne prezenty dla każdego, bez względu na wiek. W czym jednak tkwi ich wyjątkowość? Otóż, są to upominki mające formę przeżyć i przyjemnych doświadczeń. 
 
Spośród bardzo wielu propozycji moje największe zainteresowanie wzbudziła opcja zestawów prezentowych. Jest ona na tyle ciekawa i uniwersalna, iż osoba obdarowana ma okazję samodzielnie wybrać przeżycie odpowiednie dla siebie. Nie ma nacisku na jedno konkretne rozwiązanie, a prezent ma formę vouchera.  Atrakcji do wyboru jest naprawdę sporo. Wszystko zależy od tego, który wariant zestawu się wybierze i w jakim mieście chce się ów voucher wykorzystać. W ofercie są bowiem dostępne wersje dla dwojga, typowo kobiece, związane ze sportami itp. Ich ceny są bardzo różne, dlatego można zaszaleć :) I oczywiście sam fakt, że nie musimy sami decydować się na konkretną atrakcję to ogromna wygoda i ułatwienie, ponieważ jak doskonale wiecie, każdy z nas lubi co innego. Przykładowo dla dbającej o swoją urodę kobiety odpowiedni będzie zestaw Box - kobiecy styl, gdzie może ona np. wykupić bon na projekt własnej torebki. Inny wariant zadowoli poszukiwacza przygód i tutaj raczej od siebie polecę box - poczuj adrenalinę.
 


Dodam też, że taki zestaw jest ważny cały rok, więc nawet jeśli ktoś w danym momencie nie ma czasu na skorzystanie z niego, może to zrobić w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Dodam także, że niektóre z atrakcji cechują się sezonowością, dlatego są dostępne wyłącznie w określonej porze roku i czasami trzeba na nie troszkę poczekać.
 Upominki w formie przeżyć to idealny zamiennik dla prezentów rzeczowych, które niekiedy bywają zbyt "oklepane" i nudne. Dzięki nim mamy szansę pozytywnie kogoś zaskoczyć i sprawić, że poczuje się on wyjątkowo. To piękny gest, który bez wątpienia pozostanie w pamięci obdarowanej osoby na długi, długi czas :)1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger