Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Wywołaj wzruszenie i uśmiech na twarzach bliskich! - www.murrano.pl


 

 Witajcie Kochani!

Mikołajki wprawdzie już za nami, ale temat prezentów nadal jest mocno aktualny... W naszych zwyczajach przyjęło się, że prezenty dajemy sobie również na gwiazdkę, a już na pewno naszym kochanym pociechom, które tak uwielbiamy rozpieszczać. Sama do niedawna nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak miło jest patrzeć na radość dziecka, dopóki nie zostałam mamą. Teraz każdego dnia śmieję się razem z synkiem. Jestem smutna, kiedy jemu jest źle, ale każdy jego uśmiech sprawia, że dzień staje się piękniejszy. Znikają troski, liczy się tylko to, że dziecko ma satysfakcję. 

W ofiarowywaniu prezentów i robieniu niespodzianek jest wiele dobrego, jednak z roku na rok wymagania rosną, a my mając w zasadzie wszystko to, czego do szczęścia potrzebujemy, szukamy coraz to ciekawszych rozwiązań. Z tego też powodu jedna wypłata to często zbyt niewiele by ucieszyć wszystkich swoich bliskich.

 Jako osoba, która z dzieciństwa pamięta czym jest bieda i co oznacza nie mieć zbyt wiele, oraz cieszyć się każdym maleńkim drobiazgiem uważam, że przesada i przepych nie mają nic wspólnego z prawdziwymi świątecznymi podarunkami. Po co nam kolejny gadżet, który leży w kącie i zbiera kurz lub wystawne kolczyki ze złota w kształcie choinki, które założymy kilka razy w roku bo pasują tylko "od święta"? Czy cena prezentu naprawdę jest taka istotna? Osobiście uważam, że wyjątkowy i prawdziwy PREZENT to taki, który na długo zapamiętamy np. ze względu na jego charakter, obecność niepowtarzalnego grawerunku albo czegoś, co będzie przypominało nam o osobach, które darzymy głębokim uczuciem. Przy takich podarunkach człowiek się wzrusza, odczuwa silne emocje, zaczyna wspominać... i to nie tylko w dzień, kiedy go dostanie, lecz za każdym razem, kiedy na niego spojrzy. 

Sądzę, że na tak rodzinne święta, jakimi jest Boże Narodzenie trzeba sięgać właśnie po upominki z duszą i z przekazem. Poza ręcznie wykonywanymi - a tym samym najlepszymi drobiazgami, warto wziąć pod uwagę prezenty z wybranym przez nas grawerunkiem, inicjałami i grafikami, które idealnie możemy dopasować do konkretnej osoby. 

Wielu z nas stawia np. na prezenty z zabawnym tekstem - i słusznie! W końcu śmiech, radość i szczęście to też pozytywne uczucia, a o takie chyba w tym wszystkim chodzi, prawda? Słuchawki kupione w przypadkowym sklepie czy kolejna torebka do kolekcji tego nam nie zagwarantują. Fakt - ucieszą nas, ale nie sprawią, że jako prezent z jakiegoś powodu będą wyjątkowe i zapamiętane na dłużej...

Jeśli więc szukacie pomysłu na coś uniwersalnego, coś, co sprawi konkretnej osobie faktyczną przyjemność, polecam Wam zajrzeć np. tutaj: www.murrano.pl/prezenty/ i wybrać takie upominki, które pasują do sposobu bycia i cech charakteru danego członka rodziny. Uśmiech i zadowolenie gwarantowane! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger