Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Dyfuzor nebulizujący Raindrop 3.0 - odświeżacz powietrza w wydaniu, jakiego jeszcze nie znacie!Witajcie Kochani!

Dzisiejszy wpis poświęcony będzie prezentacji bardzo eleganckiego i przydatnego gadżetu, jakim jest dyfuzor nebulizujący marki Organic Aromas. Urządzenie to służy do przyjemnego odświeżania pomieszczeń i aromaterapii. Jest jedyny w swoim rodzaju, gdyż jako jeden z niewielu dyfuzorów wytwarza mgiełkę zapachową bez podgrzewania olejku. Nie wymaga również rozcieńczania w wodzie, dlatego jest skuteczny w działaniu i wyjątkowo wydajny. Olejki eteryczne mają to do siebie, że działają relaksacyjnie i poprawiają samopoczucie, choć wszystko zależy oczywiście od rodzaju użytego olejku - każdy wpływa na człowieka trochę inaczej. Piękny zapach to dodatkowy atut, jednak chyba wszystkim nam zależy, aby był on obecny w naszym najbliższym otoczeniu.

 


Dyfuzor nebulizujący Raindrop 3.0

 

Wymiary :

 

wysokość – 23 cm

szerokość – 10 cm

 

Cechy urządzenia:

 

- Nebulizacja bez konieczności podgrzewania i dodawania wody, dzięki czemu zachowane zostają terapeutyczne właściwości olejku.

- do użytku prywatnego i profesjonalnego

- czujnik dotykowy, umożliwiający włączenie/wyłączenie świata LED jednym dotknięciem

- obecność pokrętła do kontroli ilości rozpraszanego olejku

- praca w cyklach: 2 minuty pracy/1 minuta przerwy

-  wyłączanie automatyczne po 2h pracy

- ogromna wydajność - odpowiedni nawet do pomieszczeń 80 m2

 

Dlaczego warto używać dyfuzora nebulizującego?

 

- Bezpieczny - nie wymaga podgrzewania

- Cichy

- Odpowiedni do dużych pomieszczeń

- Olejek nie jest rozcieńczany, więc gwarantuje 100% aromatu

- Nie zwiększa wilgotności powietrza

- Działa automatycznie przez określony czas

- Naturalne olejki które rozprasza działają relaksacyjnie, uspokajająco

- Skutecznie odświeża powietrze

- Stanowi nietuzinkową ozdobę pomieszczenia

- Nie zawiera toksycznych elementów

- Tani w utrzymaniu - pobiera niewiele prądu.

 


Schemat działania Dyfuzora nebulizującego:
Dyfuzor Raindrop 3.0 doskonale uatrakcyjni każde nowoczesne wnętrze. Jest solidnie i starannie wykonany, a jego użycie jest naprawdę bajecznie proste. Wystarczy nalać do zbiorniczka olejek za pomocą pipety z zestawu i włączyć go pokrętłem, ustawiając jednocześnie wielkość zapachowej mgiełki. Wystarczy kilka minut by cały pokój przeszedł odświeżającym zapachem. Nie polecam jednak przesadzać z ilością, gdyż aromat jest naprawdę bardzo intensywny i wystarczy niewielka ilość. Wszystko zależy od wielkości pokoju w którym się znajduje.
 
 
Ciekawym dodatkiem w prezentowanym urządzeniu jest podświetlenie w kilku zmiennych kolorach, które robi super wrażenie, szczególnie w godzinach nocnych. Widać wtedy piękną, kolorową smugę światła i mgły. Urządzenie nie wydaje wtedy w zasadzie żadnych dźwięków - słychać jedynie ciche buczenie jak podejdzie się bardzo blisko.

  Osobiście bardzo przepadam za pięknymi zapachami w domu, bo wtedy wydaje się on być bardziej czysty i zadbany. Odświeżacz w takim wydaniu zarówno pod względem wyglądu, jak i skuteczności odpowiada mi najbardziej ze wszystkich tego typu gadżetów. Wyróżnia go wysoka jakość, bo to ona odpowiada za całą resztę. Kwestia olejku to oczywiście inna sprawa - najlepiej szukać takich w pełni naturalnych, bo będą najzdrowsze dla wszystkich domowników i będą pozytywnie wpływać na nasze zdrowie :)
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger