Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Garstka nowości ze sklepu Bonafora.pl


Kobieta i dziesiątki torebek w pękającej w szwach szafie... - typowy widok, prawda? Ale takie właśnie jesteśmy. Może nie wszystkie, ale wiele z nas uwielbia mieć ich co najmniej kilka w przeróżnych odcieniach i formatach. Sama nie ukrywam, że mam lekki "torebkoholizm", dlatego właśnie regularnie staram się uzupełniać swoją kolekcję o nowsze modele. Pomyślałam, że takich osób jak ja jest znacznie więcej, stąd mój dzisiejszy wpis. Chcę Wam w nim pokazać jakie perełki są od niedawna dostępne w zakładce NOWOŚCI w sklepie internetowym BONAFORA


Postanowiłam posortować je modelami, abyście mogli łatwiej ocenić które znajdą się w kręgu Waszych zainteresowań :)


TOREBKI "WOREK":


 

LISTONOSZKI:


 

KUFERKI:


SHOPPERKI:


 

 PLECAKI:


Każdy z fasonów torebki spełnia nieco odmienną rolę - co do tego nie ma wątpliwości. Jedne będą idealne na wyjście na zakupy, inne - na imprezę okolicznościową, a jeszcze inne do pracy. Dlaczego więc miałybyśmy się ograniczać do jednej jedynej? Kobiety w przeciwieństwie do większości mężczyzn lubią częste zmiany w swoim wizerunku. Dopasowują torebkę do reszty kreacji, chętnie eksperymentują. Moda nie zna granic i nie lubi nudy - dokładnie tak samo jest z nami. Fajnie więc, że są w sieci sklepy, takie jak Bonafora.pl, które na bieżąco poszerzają swoją ofertę o coraz to nowsze wzory. Patrząc na przestawione wyżej nowości uważam, że naprawdę jest w czym wybierać. Mnie najbardziej urzekły shopperki i listonoszki, które noszę najczęściej. To dwa modele "MUST HAVE", których nigdy nie zabraknie w mojej garderobie.
 
 A Wy widzicie tutaj coś odpowiedniego dla siebie? Też należycie do grona kobiet uwielbiających torebki? :) Koniecznie dajcie znać w komentarzu.
 
Pozdrawiam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger