Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Norstat.pl - bo regularne badanie rynku to podstawa udanego biznesu!Decydując się na otwarcie własnego biznesu, często rozpoczynamy swoje działania od wymyślenia dla siebie idealnej branży. Niestety zdarza się, że kierujemy się własnymi przekonaniami i domysłami, że ten właśnie profil marki będzie się "sprzedawał", bo w otoczeniu są podobne firmy i im się powodzi. Powiem Wam szczerze - nic bardziej ryzykownego i mylnego! 

Nie da się w tak banalny, prosty sposób ocenić tego, czy np. konkretny sklep będzie się cieszył w danym miejscu i czasie powodzeniem. Do tego potrzeba dogłębnych badań i obserwacji. Od czego zatem zacząć swoje rozpoznanie, zanim zdecydujemy się na konkretną branżę? Odpowiedź na to pytanie to Norstat.pl.  

NORSTAT Polska jest firmą, która zajmuje się badaniem rynku. Do jej zadań należy tworzenie dokładnej analizy na podstawie wyników uzyskanych z bardzo wielu paneli badawczych. Firma dostosowuje zakres działań do oczekiwań klientów, dociera do osób, które mogą być potencjalnie zainteresowani daną dziedziną i na postawie statystyk mają stworzoną wizję przyszłości dla danej firmy. Mogą w ten sposób dowiedzieć się, czego tak naprawdę oczekujemy my - konsumenci. Przeprowadzają też tzw. badania shopperowe dzięki którym można poznać rzeczywiste potrzeby klientów, oraz dowiedzieć się, czym w danym momencie się kierują, wybierając konkretny produkt. Nad sposobem ich prowadzenia czuwają eksperci, którzy mają już wiele lat doświadczenia za sobą - firma działa od 1997r. 

Cały proces jest dość rozbudowany, ale daje pewien pogląd na to, jaka jest pozycja naszej marki na rynku i jak postrzegają nas klienci. W obecnych czasach, przy tak ogromnej konkurencji warto, a nawet trzeba szanować potrzeby i decyzje klientów, a wtedy i zyski będą większe.

Jeśli więc jesteście osobami, które mają firmę lub planują ją założyć, koniecznie zapoznajcie się z ofertą NORSTAT POLSKA. Takie badania nad zachowaniami potencjalnych klientów to naprawdę świetna sprawa!


 

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger