Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Plakat personalizowany - nowość ze sklepu DESENIO.PL


Plakaty dekoracyjne to coś, o czym ostatnio piszę wyjątkowo często. Polubiłam tą formę "sztuki" i dlatego chętnie pokazuję Wam moje coraz to nowsze prywatne zestawienia, ale też staram się podpowiedzieć co nieco na temat ich wyboru, oraz umiejscowienia w mieszkaniu. Dzisiaj przyszła kolej, by zaprezentować Wam przykładowy, personalizowany plakat, którego opcja zamówienia w sklepie DESENIO pojawiła się stosunkowo niedawno. Na ten moment w galerii do wyboru jest dokładnie 287 tego typu plakatów i w przeważającej części są one czarno - białe.Jako, że model mojej rodziny to 2+1, zdecydowałam się na plakat Our Family, który przedstawia mamę, tatę i dziecko. Pod rysunkiem jako personalizację można umieścić swoje imiona i najważniejszą dla rodziny datę. Posiadanie takiej grafiki bardzo cieszy oczy i duszę, bo nie ma nic cenniejszego od bliskich naszemu sercu osób. Ludzie, których kochamy najmocniej zawsze są w naszych myślach, bez względu na okoliczności.


 

Plakaty personalizowane są o tyle wyjątkową formą dekoracyjną, że każdy z nas będzie miał jedyny taki niepowtarzalny plakat, stworzony tylko dla niego. Może to być również bardzo miła forma prezentu dla bliskich - np. na Dzień Matki, Dzień Ojca czy Babci i Dziadka. Najważniejsze, abyśmy wiedzieli, że obdarowana osoba docenia tego typu dekoracje w swoim domu. Starsze osoby na ogół wolą tradycyjne zdjęcia czy albumy, które sami dla nich stworzymy. Młodsze pokolenia już inaczej podchodzą do takich sentymentalnych pamiątek. Czasy się zmieniły, a my razem z nimi. Zdjęcia na ogół przechowujemy w pamięci komputera czy w chmurze, a te najładniejsze publikujemy w posiadanych mediach społecznościowych. Plakat to miła odmiana od ścian obwieszonych zdjęciami rodziny z różnych epok czy też obrazami. To coś bardzo stylowego i nowoczesnego. Ładnie skomponowana galeria plakatów może wyglądać dużo bardziej efektownie i nowocześnie od niejednego obrazu. Najważniejsze, aby dostosować ją do swoich upodobań, stylu mieszkania i oczywiście pod względem kolorów, jakie w nim posiadamy. 
 
Dodatek w formie personalizowanego plakatu może być jedną z części takiej właśnie galerii. Można za ich pomocą wykonać nawet drzewo genealogiczne - wprawdzie bez zdjęć twarzy, ale z imionami i datami. Brzmi intrygująco, prawda? :) 

 

Jak Wam się podoba pomysł z personalizowaniem plakatów? Myślicie, że jest to ciekawa opcja? Chętnie poznam Wasze zdanie, dlatego koniecznie zostawcie po sobie jakiś komentarz.

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger