Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

COMPLIFLORA Family MULTICAPS , symbiotyk 4w1

 

 

Z suplementami diety mamy do czynienia niemal codziennie. W końcu nasz organizm często wymaga od nas wsparcia w postaci witamin, minerałów czy innych składników, które go usprawnią i poprawią jego pracę. Przykładem takich "wspomagaczy" może być np. okres stosowania antybiotyków, które bardzo niszczą żołądek stosowane solo. Z tego powodu lekarze przepisują lub zalecają stosowanie synbiotyków i probiotyków, które mają działać osłonowo. Dodatkowo, kiedy z jakichś względów doskwierają nam biegunki lub inne dolegliwości ściśle związane z alergiami pokarmowymi, taki synbiotyk pozwoli nam odbudować mikroflorę jelitową i tym samym będzie łagodził nieprzyjemne w odczuciach objawy. Jednym z nich jest Compliflora Family Multicaps 4w1.


  • Compliflora Family MULTICAPS jest synbiotykiem, zawierającym w swoim składzie dwa szczepy bakterii kwasu mlekowego, które kolonizują jelito cienkie (Lactobacillus rhamnosus GG) i jelito grube (Bifidobacterium lactis), oraz żywe kultury drożdżowe (Saccharomyces boulardii).  Zawiera on także oligofruktozę, która jest odżywką dla bakterii. W preparacie zostały zastosowane kapsułki DrCaps z innowacyjnej hypromelozy, która ochrania składniki produktu przed niekorzystnym wpływem kwasu żołądkowego. Plusem tego produktu jest jego przeznaczenie dla całej rodziny, również najmłodszego pokolenia.Zalety:

 

- Wygodna forma kapsułki

- Odpowiedni dla całej rodziny,  w tym także niemowląt

- Brak glutenu, laktozy, substancji konserwujących oraz barwników

- Stosunkowo niska cena 

- Preparat nie pozostawia posmaku w ustach

- Odpowiedni dla wegan

 

Przeznaczenie produktu:

 

- w trakcie i po antybiotykoterapii

- w biegunkach o różnej etiologii

- jako wsparcie w celu uzupełnienia mikroflory jelitowej

- w przypadku obniżonej odporności

– w alergiach pokarmowych

– w okresie antybiotykoterapii


Jeśli więc szukacie synbiotyku o dobrym składzie i nie "za miliony" to COMPLIFLORA będzie odpowiednim wyborem :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger