Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Kreator galerii plakatów w DESENIO - świetna zabawa i idealne wsparcie podczas zakupów


Plakaty na ścianach, półkach i komodach - znacie to, prawda? Moda na nie opanowała cały świat, a jest to m.in. zasługa pięknych grafik ze sklepu DESENIO, który zachwyca mnie coraz ciekawszymi propozycjami. Sama do niedawna nie wyobrażałam sobie w domu niczego innego niż obraz, a obecnie co kilka miesięcy z ogromną przyjemnością wymieniam sobie grafiki z ramek na inne :) I powiem Wam, wkręciłam się w to. Bo zmiana plakatów naprawdę bardzo fajnie wpływa na wygląd danego wnętrza. Poza tym zawsze miło jest coś odświeżyć. Warto też dopasowywać plakaty do panujących pór roku lub określonych trendów. Wiadomo - nie każdy aż tak bardzo lubi zmiany i zawiesi jedne na kilka lat. Ale wtedy warto dostosować je do kolorystyki i charakteru mieszkania, aby długo tam pasowały. 

 

Jak sobie ułatwić to zadanie?


Odpowiedź na to pytanie również znajdziecie w sklepie internetowym DESENIO. Na stronie widnieje zakładka Galerie obrazów, gdzie znajdziemy kreator do tworzenia własnych galerii na ścianę. Co trzeba zrobić krok po kroku? To bardzo proste. 

 

Pierwszy krok to wybór ściany - najlepiej spróbujcie znaleźć tło takie, które jest zbliżone do tego u Was w domu. Gdy mamy tło, przechodzimy DALEJ.Pora na wybór rozkładu plakatów, który nas interesuje - podane są tutaj zarówno wymiary, jak i ilość plakatów. Wybrane? Klikamy DALEJ.


 

Teraz pora wykazać się odrobiną kreatywności - musicie wybrać plakaty które mają wspólne cechy, jak tematyka, kolor, znaczenie... Tak, żeby wyglądały ładnie i spójnie. To naprawdę świetna zabawa :) Można się zawsze zasugerować gotowymi galeriami obrazów, które zawsze są idealnie dopasowane. Gotowe? Idziemy DALEJ.

 

 

Przykłady:I teraz ostatni krok - wybieramy ramki, które sklep również posiada w asortymencie. Nie trzeba się więc o nic już martwić. Cena za całość pojawi się po prawej stronie u góry. Przy realizacji zamówień koniecznie sprawdzajcie aktualne kody rabatowe, które często można spotkać np. u blogerek. Zniżka to często nawet aż -40%. Ja właśnie w taki sposób najczęściej zamawiam tam swoje nowe grafiki i zawsze jestem zadowolona. Bo tak naprawdę dopiero kiedy zobaczę je wszystkie koło siebie mogę ocenić, czy pasują do naszego domu czy nie. Kreator to świetne rozwiązanie dla takich dylematów.

 

 A Wy lubicie otaczać się ładnymi plakatami?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger