Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Comliflora baby - probiotyk w zawiesinie dla dzieci od 1. miesiąca życia

 

Kochani! 

Jak sami doskonale wiecie, probiotyk to nic innego jak żywe kultury bakterii i drożdże. Są one niezastąpione np. podczas leczenia antybiotykami czy w innych sytuacjach, kiedy nasza mikroflora jelitowa zostaje zachwiana. Mają one za zadanie zapobiegać problemom układu pokarmowego w trakcie leczenia.  

Jestem mamą 2 - letniego Miłosza i zauważyłam, że antybiotyki są najczęściej używaną formą leczenia małych dzieci przez specjalistów, dlatego dzisiaj zaprezentuję Wam probiotyk Compliflora baby, który stosuję u swojego synka. Jest o tyle wygodny, że ma formę zawiesiny, którą dziecko bez problemu toleruje. Poza tym dobrze smakuje i ma bezpieczny skład.


  • Compliflora baby zawiera żywe kultury bakterii kwasu mlekowego, które kolonizują zarówno jelito cienkie, jak i jelito grube. Formuła 2w1 łączy szczepy bakterii Lactobacillus rhamnosus GG i Bifidobacterium lactis BS01.
 

Zalety preparatu:

 

- może być stosowany u dzieci już po ukończeniu 1 miesiąca życia

- bezpieczny skład

- bez konserwantów, barwników, glutenu i laktozy

-  smak dobrze tolerowany przez dzieci 

- forma zawiesiny

- pomaga przy biegunkach różnego pochodzenia

 

 

Zdrowie naszych podopiecznych jest naszym priorytetem, dlatego nie możemy lekceważyć żadnych przykrych dla nich objawów typu biegunki czy inne problemy z jelitami. Probiotyk to dobre i niezagrażające zdrowiu dzieci wsparcie dla organizmu, o którym warto pamiętać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger