Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Tła fotograficzne - duże ułatwienie nie tylko dla fotografa

 

Prowadzenie bloga to moja odskocznia od szarej codzienności. W moim życiu nie dzieje się zbyt wiele, bo większość czasu spędzam z synkiem w domu, dlatego też chciałam mieć jakieś hobby, które będzie pozwalało mi nieco odetchnąć. Pisanie dla Was sprawia mi dużo radości i pozwala się odprężyć, jednak kiedy muszę wykonać sesję zdjęciową produktu, zawsze problemem staje się tło. 
 
Bywają dni, kiedy od razu mam wizję tego jak dane zdjęcie ma wyglądać i zwyczajnie je wykonuję. Czasami jednak brakuje mi pomysłu, a wszystkie posiadane rzeczy wydają się zbyt nudne by zrobić z nimi fotki. Na szczęście są sklepy w których można zakupić sobie specjalne tła. Czy to do większych, rodzinnych sesji, czy też sesji produktowych - do wyboru, do koloru. Jeden z nich znajdziecie pod linkiem: https://bingoland.pl/tla-fotograficzne
 

Jak sami możecie zauważyć, zdjęcia z przedmiotami czy kosmetykami najlepiej wychodzą na jasnych, jednolitych powierzchniach. Można do nich wykorzystać fragment tapety, blat stołu, kocyk lub właśnie tło fotograficzne, które może mieć przeróżne wzory i faktury. To, jak ostatecznie wyjdzie dane zdjęcie zależy tak naprawdę od wizji fotografa. Sama może nie jestem ekspertką w tej dziedzinie, jednak staram się aby zawsze było jasno, wyraźnie i elegancko. W dodatkach do zdjęć kieruję się najczęściej kolorystyką produktów i ich przeznaczeniem. Często wykorzystuję motywy roślinne i kolorowe karteczki dla kontrastu. W ten sposób przygotowane fotografie bardziej przykuwają wzrok i zachęcają do odwiedzenia mojej strony.

A Wy jakie sztuczki stosujecie w swoich sesjach produktowych? Koniecznie podzielcie się ze mną swoimi pomysłami
:)
 
Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger