Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

EUDAJMONIA - Stwórz bajkowy pokój dla swojego dziecka!


 

 Pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa, jak życie moje i mojej rodziny różniło się od tego, które wiedziemy obecnie. Jeden wspólny pokój z rodzeństwem i rodzicami, mała kuchnia i łazienka to był dla nas prawdziwy luksus. Teraz, kiedy ja i moi bracia jesteśmy dorośli, mamy własne mieszkania i posiadamy rodziny, życie wygląda całkiem inaczej. Każde z nas odnalazło swoje miejsce na ziemi, a nasze dzieci mają lub niebawem będą miały własne pokoje do spania, zabawy i nauki... Poziom naszego życia znacznie się poprawił, ale zauważcie, że razem z nim zwiększyły się też wymagania i potrzeby. I nie mówię tu wcale wyłącznie o swojej rodzinie, ale ogólnie - o wszystkich ludziach. Kiedy człowiek zaczyna zarabiać pieniądze i jest go stać na "w miarę" godne życie, to chce od niego wyciągnąć jak najwięcej. Swoje marzenia z dzieciństwa realizuje na własnych dzieciach i daje im wszystko to, czego sam nie miał, a nawet i więcej. 

Oczywiście to dobrze, że rodzice starają się zadbać o to, by ich dzieci miały wszystko czego im potrzeba do tego, by szczęśliwie i zdrowo się rozwijały. Nie widzę w tym absolutnie niczego złego - o ile nie mówimy tutaj o rozpieszczaniu w postaci nadmiaru zabawek, gier czy słodyczy. Chodzi mi o zapewnienie wygody i komfortu. Przykładem będzie np. piękny, wręcz wymarzony pokoik z łóżkiem w kształcie domku, wygodnym biurkiem, miękkim dywanikiem i cudowną tapetą lub fantazyjnymi najlejkami na ścianie. 
 
Całą masę przepięknych wzorów tego typu produktów do pokoju dziecięcego spotkałam w sklepie EUDAJMONIA. Najbardziej ze wszystkich zauroczyły mnie motywy zwierzęce i botaniczne, które napewno zachwyciłyby również mojego synka. Wprawdzie organizacja pokoiku dla niego jest jeszcze przed nami i mamy na wszystko czas, jednak właśnie taki styl dekoracji na ścianach widziałabym w jego prywatnym królestwie. 

 

 W sklepie EUDAJMONIA jest naprawdę duży wybór ślicznych wzorów tapet, jak i również naklejek czy plakatów, które przypadną do gustu dzieciom w różnym wieku. Są one tworzone przez kobietę - grafika i jednocześnie mamę dwóch dziewczynek. Myślę, że codzienne doświadczenia jako rodzica pomagają tej pani stworzyć tak wyjątkowe wzory, które podobają się milusińskim. Według mnie są one po prostu cudne! Idealnie odpowadają obecnie panującym trendom i mają kolory, które pasują do większości domów i mieszkań. Gdybym mogła, to najchętniej już teraz zamówiła bym jakąś tapetę do pokoju synka :) Żałuję, że jeszcze nie mam takiej możliwości... Miejmy nadzieję, że szybko się to zmieni i to nadrobię.
 
A Wy co sądzicie o takich dekoracjach? Jak Wam się podobają?


2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger