Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Co to jest depilacja laserowa?
Idealna gładkość skóry od dawna nie jest już kanonem piękna, a naturalnym pragnieniem kobiety, by czuć się zadbaną i pewną siebie. Nadmiar włosów na ciele przynosi nam wiele niedogodności. Większość kobiet zaczynała swoją przygodę z usuwaniem niechcianego owłosienia tradycyjnie od brzytwy i stopniowo próbowała metod depilacji woskiem lub cukrem, kremów czy domowych depilatorów elektrycznych. I niech te ostatnie opcje dają trwalszy efekt niż brzytwa, ale ból i problem z porostem włosów są równie niepokojące i komplikują samo pielęgnację.

Dlatego wraz z pojawieniem się depilacji laserowej w branży kosmetycznej zainteresowanie nową technologią nabiera nowego rozpędu. Tysiącom kobiet udało się już całkowicie pozbyć nadmiaru włosów i od dawna cieszą się brakiem depilacji w swoim życiu. Wygląda na to, że też jesteś zainteresowana. Ale oczywiście zanim spróbujesz czegoś nowego, powinnaś dowiedzieć się o tym więcej i zaplanować wizyty z pełnymi informacjami. A ja chętnie Ci w tym pomogę.

Mechanizm depilacji laserowej

Zasada działania lasera różni się od innych popularnych technologii usuwania włosów. Jeśli większość z nich ma na celu wyrwanie włosa z korzenia i tym samym spowolnienie jego wzrostu, to z laserem wszystko wygląda inaczej. W wyniku oddziaływania wiązki światła laserowego niszczony jest nie sam włos, a cebulka włosa. Z tego powodu włosy po prostu nie są w stanie odrosnąć. Nie wszystko dzieje się podczas jednej sesji, ponieważ dla efektu trzeba złapać aktywną fazę wzrostu włosa – wtedy laser będzie skuteczny. A dla różnych włosów fazy te nie pokrywają się, podczas gdy niektóre aktywnie rosną, podczas gdy inne są w okresie regresji. Dlatego usuwanie włosów odbywa się „porcjami”, a dla pełnej gładkości należy ukończyć cały kurs. Zwykle składa się z 8-10 sesji. Czas trwania kursu zależy od indywidualnych cech organizmu. Komuś włosy wypadają szybciej, komuś wolniej, ale po 10 wizytach każdemu udaje się osiągnąć zamierzony efekt. Efekt wygładzenia utrzymuje się przez 5-10 lat.

Innowacyjne technologie depilacji laserowej

Od razu uprzedzając Wasze pytania, chcę bliżej przyjrzeć się mechanizmowi działania lasera i jego bezpieczeństwu dla organizmu. Sprzęt laserowy działa zgodnie z selektywnym typem ekspozycji wiązki. Oznacza to, że wiązka lasera jest wyraźnie i precyzyjnie kierowana na cebulkę włosa i nie działa na inne obszary, które nie mogą być poddane zabiegowi, w szczególności na narządy wewnętrzne i skórę. Nie może być błędu w kierunku wiązki laserowej, ponieważ jest ona regulowana przez precyzyjne układy automatyczne.

Nowoczesne urządzenia laserowe są nie tylko bezpieczne i dokładne, ale także można je dostosować wyłącznie do indywidualnych potrzeb organizmu. W szczególności mistrz może wybrać długość fali lasera. Jego optymalny wskaźnik skutecznego usuwania owłosienia zależy od rodzaju i charakterystyki włosów i skóry. Niektórzy mają ciemną skórę oraz ciemne i gęste włosy, podczas gdy inni wręcz przeciwnie, mają białą skórę oraz cienkie i jasne włosy. Łatwiej jest pracować z pierwszym typem owłosienia, ale nowoczesne, innowacyjne urządzenia świetnie sobie radzą z jaśniejszymi włosami. Podczas pierwszego zabiegu specjalista określa te momenty i dobiera odpowiednie ustawienia długości fali oraz mocy wiązki laserowej.

Profesjonalny zespół TK Laser pomoże szybko, skutecznie i na długo pozbyć się nadmiaru włosów.

 

6 komentarzy:

 1. Dzięki za ten artykuł i bardzo przydatne informacje w nim zawarte, od dłuższego czasu myślę o laserowej depilacji może w końcu się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Od jakiegoś czasu widziałam tylko nagłówki o zabiegach laserowych i jakoś się w nich nie zagłębiałam, dzięki temu artykułowi wiem chociaż trochę jak to wygląda podczas zabiegów, dziękuję 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem Ci,że ja też zastanawiam się nad depilacją laserową. Ciekawy tekst :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już od dłuższego czasu myślę na temat depilacji laserowej. Nawet myślałam, żeby sobie kupić depilator laserowy. Ale nie wiem,czy moje włosy by wzią. Bo mam jasną skórę i włosy na niej także. Więc , albo bym musiała iść się zapytać, albo pozostaje mi elektryczna depilacja , albo maszynką. Bo jakoś wosku nie lubię,( być może dlatego, że sama używam plastrów i nie lubię bólu 🙈). Aczkolwiek krem jeszcze zostaje.🤔 No nie wiem już sama. Wolałabym, aby skóra była dłużej gładsza niż kilka dni 🙊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niebawem mam poznać środek który ma zastąpić taka depilację laserową. Ciekawa jak się sprawdzi. Ale cena będzie dość wysoka...

   Usuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger