Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

ELIS - zapewnij swoim pracownikom, oraz klientom komfort i bezpieczeństwo


Pisanie bloga to dla blogerki często wielka pasja i jedna z części jej życia. W końcu tworzenie czegoś własnego sprawia mnóstwo radości, a kiedy teksty docierają do szerszego grona osób, każda z nas czuje że robi coś ważnego. Tematy, które poruszam na swoim blogu są naprawdę różne, ale dzisiaj postanowiłam opowiedzieć Wam kilka słów na temat pewnej firmy, której działalność może zainteresować wielu z Was. Szczególnie zaś ciekawa może się okazać dla osób, które posiadają własne firmy i chcą zapewnić swoim pracownikom odpowiednie ubrania robocze lub np. sprzęt do codziennej organizacji miejsc pracy. Zauważyłam, że ten typ wpisów ma swoich fanów i być może dziś lub jutro ktoś z Was będzie szukał właśnie takiej firmy jaką jest ELIS, a mój wpis stanie się odpowiedzią na jego pytanie: "Kogo wybrać?".
Jak pewnie się już domyślacie, chcę Wam dzisiaj przedstawić firmę ELIS, której usługi obejmują zarówno tworzenie odzieży roboczej, urządzeń higieniczno sanitarnych typu mopy, dozowniki mydła, podajniki ręczników itp., lampy owadobójcze a także wygodne maty podłogowe. Oprócz sprzedaży firma ta także wynajmuje swoje urządzenia - jest to oczywiście nie tylko tańsze rozwiązanie w obecnych czasach kryzysu, ale również wygodne, szczególnie jeśli potrzebujemy danego przedmiotu tylko okresowo. Za określoną opłatą mamy do dyspozycji drogi, profesjonalny sprzęt bez konieczności jego zakupu. 
Jako, że idzie zima, ciekawą opcją dla różnego typu branż będą maty podłogowe, które wykorzystuje się w wielu miejscach publicznych np. w restauracjach, pubach, galeriach itp. Chłoną one bród i wilgoć. Zapobiegają w ten sposób poślizgnięciom podczas wchodzenia do budynku w oblodzonych lub mokrych butach. 
Bez względu na to, czy jesteś właścicielem sklepu, salonu kosmetycznego czy pizzerii - w każdym z tych miejsc klient chce się poczuć bezpiecznie i komfortowo, dlatego należy zadbać o jego wygodę. Kolejna ważna kwestia to obsługa w ubraniach codziennych - chyba żaden z klientów nie chce przez to zostać mylnie skojarzony przez inną osobą za pracownika danego miejsca, dlatego też odzież firmowa, która odróżni pracowników od innych osób jest wręcz obowiązkowa. To naprawdę niewielki koszt, a niesamowicie ułatwia codzienne funkcjonowanie :)
 
Jak sami widzicie, usługi oferowane przez firmę ELIS są bardzo potrzebne w obecnych czasach, kiedy każda firma stara się być jak najlepsza zarówno dla swoich klientów, jak i pracowników - dobry pracownik w końcu zasługuje na godne warunki pracy. Kiedy mu je zapewnimy, będzie pracował lepiej i wydajniej. Skorzystają na tym wszyscy. I tego powinniśmy się trzymać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger