Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

synbiotyk Compliflora Immuno - czym jest i dlaczego warto go stosować?

 


 

 Witajcie!

Pewnie nie każdy z Was słyszał o czymś takim jak SYNBIOTYK. Postanowiłam więc nieco przybliżyć Wam ten temat i powiedzieć o nim kilka słów. W końcu wiedza medyczna jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a nigdy nie wiadomo kiedy taki synbiotyk będzie nam potrzebny. Sama do niedawna również nie miałam z nim styczności i nawet nie wiedziałam, że stosowanie go niesie za sobą tyle korzyści i że jest on dużo bardziej skuteczny w działaniu od samego probiotyku, jednak nic straconego :)


Sama nazwa “synbiotyk” pochodzi od słów „syn” - razem i „bios” - życie. On sam natomiast jest połączeniem probiotyku z prebiotykiem. Probiotyki zapewne już znacie, prawda? Są to bakterie naturalnie występujące w mikroflorze jelitowej. Składnikami prebiotycznymi są natomiast substancje, które stanowią naturalną pożywkę dla bakterii zasiedlających jelit. Ich obecność sprawia, że bakterie probiotyczne mają właściwe warunki do rozwoju i utrzymania wysokiej aktywności.

 

Compliflora Immuno to jeden z przykładowych synbiotyków,  dostępny w wielu aptekach internetowych. Ma on za zadanie budować długotrwałą odporność organizmu. W składzie zawiera kompozycję 2 miliardów bakterii kwasu mlekowego, cynk i witaminę D.
Znajdziemy w nim m.in. takie szczepy jak: Lactobacillus plantarum LP01, Lactobacillus rhamnasus LR04, Lactobacillus rhamnasus LR05 oraz Bifidobacterium lactis BS01. Produkt zawiera również inulinę, która posiada właściwości odżywcze dla bakterii.
 


Korzyści, jakie wynikają ze stosowania synbiotyków:

●  Lepsza praca przewodu pokarmowego;
●  Działanie przeciwbakteryjne i antyalergiczne;
●  Zapobieganie zaparciom i biegunkom;
●  Wsparcie prawidłowego działania układu immunologicznego;
●  Poprawa wchłaniania wapnia, magnezu i fosforu;
●  Wsparcie w obniżaniu ciśnienia krwi;
●  Zmniejszenie objawów chorób takich jak np. cukrzyca, zespół jelita drażliwego, choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego i innych chorób zapalnych jelit;
●  Lepsza praca wątroby u osób z marskością wątroby;
●  Wsparcie leczenia AZS
●  Wsparcie leczenia niealkoholowego stłuszczenia wątroby
●  Zmniejszenie poziomu niekorzystnych metabolitów

 Synbiotyki są najlepszym wsparciem podczas np. antybiotykoterapii, gdyż działają znacznie sprawniej od samego probiotyku i szybciej pozwalają na przywrócenie równowagi mikrobiologicznej naszego organizmu. Warto więc pamiętać, że im więcej szczepów bakterii probiotycznych w danym synbiotyku, tym lepiej. Compliflora Immuno zachęca zarówno dobrym składem, jak i stosunkowo niską jak na tę ilość kapsułek, ceną. 

Sama do niedawna stosowałam tylko probiotyki i widziałam poprawę, jednak teraz, kiedy mam świadomość, że jest coś jeszcze skuteczniejszego i szybszego w działaniu, zdecydowanie postawię na synbiotyki. A Wy mieliście już okazję je stosować?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger