Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Bo bezpieczeństwo w miejscu pracy jest uzależnione nawet od małego defektu - WAWNIK

 


 Bezpieczeństwo pracowników w miejscu pracy powinno być dla każdego pracodawcy priorytetem. Nie chodzi tu jednak tylko u ubiór ochronny, czy składki na ubezpieczenie. Chodzi o ogólne warunki, jakie panują w budynku lub hali, na której pracownicy przebywają. Zagrożenie często bywa niedostrzegalne, ale dopiero jak komuś się coś niedobrego przytrafi, błąd zostaje zauważony. Niekiedy nawet nierówna posadzka, spowodowana nadmiernym zużyciem staje się niebezpieczna. Niefortunne upadki przez dziurę w betonie, czy też pęknięcie, które może spowodować wypadek maszyny, która właśnie jedzie z materiałem... To tylko drobne z niebezpieczeństw jakie na nas czyhają. Wynikają one niekiedy z nieświadomości szefostwa na temat tego, jak zachowuje się niezabezpieczony przed cieczami i ogólną eksploatacją beton. Żeby naprawić jego uszkodzenia i tym samym zapobiec pyleniu urządzeń, żywności i innych rzeczy, składowanych w danym miejscu, warto poddać taką posadzkę impregnacji i polerowaniu. 
Firmą, która działa w obrębie całej Polski jest firma VAWNIK. To właśnie ona sprawia, że uszkodzone, spękane, porowate podłoża betonowe wyglądają jak nowe. Stają się idealnie gładkie, utwardzone i odporne na pękanie czy niekorzystne działanie wszelkich cieczy. Są też dużo mocniejsze i wolniej się zużywają, a miejsca w których były defekty zostają uszczelnione. Efekty takiego serwisu widać też po latach, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa pracowników i poprawę jakości ich funkcjonowania. Sądzę, że dla dobrego pracodawcy jest to kwestia bardzo ważna i na pewno weźmie pod uwagę takie możliwości. 
 
Z punktu widzenia osoby, która może być potencjalnym pracownikiem uważam, że każdemu z nas należy się pewność tego, że praca w konkretnym miejscu jest dla nas bezpieczna, a osoba, dla której pracujemy dba o jakość naszej pracy i jakość posiadanego towaru. W końcu pył, który powstaje z niezabezpieczonego betonu też nie jest obojętny dla naszego zdrowia... Warto o tym pamiętać.

1 komentarz:

  1. Szczerze " mówiąc " nie chciałabym pracować w takiej firmie gdzie dla pracodawcy liczy się tylko z zyskiem, a nie dba o dobro pracownika. Nie chciałabym w takiej atmosferze, warunkach pracować. Bo na pewno bym tylko się męczyła i zniechęcała.

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger