Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Zatyczki do uszu – dlaczego warto ich używać? Aby zadbać o zdrowie i efektywny sen, sięgamy po różne akcesoria. Zapominamy natomiast o tak prostych i skutecznych rozwiązaniach jak stopery do uszu. Tymczasem okazuje się, że zatyczki mają szerokie spektrum zastosowania. Wyjaśniamy, dlaczego każdy powinien mieć je w swojej domowej apteczce.

Zatyczki do uszu – zapewnij sobie błogą ciszę

W dzisiejszych czasach wiele osób cierpi na deficyt uwagi i problemy z koncentracją. Trzeba pilnie wykonać jakieś zadanie lub nauczyć się materiału na sprawdzian czy kolokwium. Nie jest to łatwe, kiedy jesteśmy wrażliwi na hałas i dobiegające zewsząd dźwięki. Bardzo pomaga wówczas odizolowanie się od rozpraszającego hałasu. Ponadto najlepsze stopery do uszu chronią także przed hałasem przemysłowym (w zakładach przemysłowych, fabrykach, magazynach). Pomaga to chronić narząd słuchu przed uszkodzeniem.

Stopery to wkładki do uszu wykonywane z różnych materiałów i dopasowane do kanału słuchowego. Dzięki temu skutecznie wygłuszają dźwięki, docierające do nas z zewnątrz. Chętnie stosowane są także zatyczki do uszu na noc. Efektywny sen przekłada się na funkcjonowanie w ciągu dnia. Wiele osób cierpi dziś na bezsenność, spowodowaną nadmiernym stresem. Odpowiednia izolacja akustyczna pozwala się wyciszyć i zrelaksować, a w efekcie – zapaść w głęboki, kojący sen. Co istotne – zatyczki do uszu wytłumiają dźwięki, ale nadal możesz usłyszeć na przykład dzwonek do drzwi czy budzik. Nie ma więc obaw, że zaśpisz do pracy.

Zatyczki do uszu na basen – zadbaj o aktywność fizyczną i zdrowe uszy

Podczas pływania niezbędne są zatyczki do uszu basen to miejsce, w których nasze uszy są szczególnie narażone na wilgoć. Zastosowanie stoperów zapobiega wlewaniu się wody do kanału słuchowego. Zatyczki do uszu pozwalają zatem uniknąć wielu nieprzyjemnych dolegliwości, związanych z pływaniem. Ponadto wspomagają naturalne mechanizmy ochrony, ponieważ zapobiegają wymywaniu woskowiny z ucha. Dzięki zatyczkom kanał słuchowy pozostanie suchy, co wpływa także na komfort korzystania z basenu.  

Dostępne są różne rodzaje zatyczek. Na basen najlepiej sprawdzą się stopery z tworzywa sztucznego. Zatyczki do uszu występują w różnych rozmiarach – mogą ich używać zarówno dorośli, jak i dzieci. Warto wpoić maluchom nawyk używania zatyczek, ponieważ mają one szczególnie wrażliwe uszy. Sam czepek nie chroni natomiast tak jak zatyczki.

Stopery są doskonale dopasowane do kształtu ucha, a jednocześnie nie uciskają i nie powodują dolegliwości bólowych. W zależności od zastosowanego materiału – dostępne są jednorazowe zatyczki lub takie wielokrotnego użytku.

 

1 komentarz:

  1. Ja będąc mała nie używałam stoperów do uszu podczas pływania, natomiast używałam klamerki do nosa, aby woda nie wpływała mi przez dziurki.
    Czasami z miłą chęcią bym użyła zatyczek będąc z dziećmi w domu bo strasznie chałasują i krzyczą. Trzeba bardzo dbać o uszy i o słuch bo na starość trzeba będzie nosić aparat słuchowy.

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger