Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Zioła na trawienie dla lepszego samopoczucia i wsparcia pracy naszego układu pokarmowego.

 

 
Z trawieniem i pracą jelit bywa tak, że z dnia na dzień zaczynamy czuć się ciężko, źle. Nasz brzuch jest wzdęty, zaczyna nas boleć. Czasem też już sam żołądek daje nam znać, że coś się w nim dzieje niedobrego. Na ogół przyczyną takich dolegliwości jest kiepska dieta, zbyt szybkie jedzenie lub po prostu przesadna jego ilość. Istnieją sposoby, które pozwolą nam uporać się z tym problemem i sprawą, że nie będziemy się go musieli obawiać.
 
 
Co jest podstawą do idealnie pracującego układu pokarmowego? Oczywiście regularnie spożywane posiłki o odpowiednim bilansie kalorycznym i objętości, która nie będzie dla nas zbyt duża. W końcu mamy się najadać, a nie przejadać. Podczas posiłków nie warto się spieszyć, tylko dokładnie przeżuwać jedzenie. To pozwoli nam wyczuć moment pełności żołądka i sytości. Istotne jest też to, co trafia na nasz talerz. Warto sięgać po produkty, które są dla nas bezpieczne, zdrowe i przede wszystkim nie powodujące u nas rewolucji w brzuchu. Osoby, które nie tolerują laktozy odstawiają produkty z białkiem krowim, natomiast te, które mają celiakię, rezygnują z glutenu itp. Początki każdej zmiany są trudne, ale z czasem zauważymy, że nasz organizm dzięki temu lepiej będzie pracował, a to wpłynie na jakość naszego życia. 
 

 
Druga ważna sprawa to rezygnacja z produktów smażonych w głębokim tłuszczu i fast foodów, które w większości również ociekają tłuszczem. Lepiej wybrać zdrowszą wersję popularnych dań np. poprzez ich upieczenie i przygotować je z produktów, które znamy i regularnie z nich korzystamy. Z całą pewnością nasze żołądki nam za to podziękują.
 
Trzeci ważny czynnik, który może powodować niestrawność to jedzenie przeterminowane i nieświeże. Jeśli żal Wam czegoś wyrzucić, lepiej wcześniej zastanówcie się nad konsekwencjami. Czasem się nam uda, a innym razem - ból brzucha i kiepskie samopoczucie murowane! Jeśli pożywienie można zamrozić, lepiej wrzucić je do zamrażarki niż czekać, aż się popsuje. To naprawdę nic strasznego...
 
Zdarza się, że po zjedzeniu posiłku w biegu lub gdzieś poza domem mimo wszystko przytrafią nam się problemy trawienne. W takiej sytuacji dobrym sposobem, aby się szybciej z nimi uporać będą zioła na trawienie. Warto je mieć zawsze w domowej apteczce, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nam się przydadzą. Wiele z nich stosuje się regularne każdego dnia, co korzystnie wpływa na jakość naszego trawienia i ogólne samopoczucie. W końcu nic nie działa na nas lepiej niż poczucie lekkości nawet po posiłkach. Warto o tym pamiętać i zadbać jak należy o swoje zdrowie. Nie jutro, nie za tydzień a DZIŚ jest na to idealna pora! 
 
Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. Dzięki Bogu nie lubię produktów , które ociekają tłuszczem. Nawet surowe mięso przygotowuje odcinając zbędny i nadmiar tłuszczu 😊

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger