Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

PLUSY I WADY DEPILACJI LASEROWEJ

 


 

Jedna depilacja laserowa jest lepsza niż trwałe golenie. 

Nowoczesna technologia dała branży kosmetycznej wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi metodami. W szczególności do depilacji opracowano urządzenia, które usuwają włosy za pomocą lasera.

 

Esencja depilacji laserowej

 

Urządzenie do depilacji laserowej  generuje promieniowanie, które oddziałuje z melaniną obecną we włosach. Dzięki temu włos i jego cebulka nagrzewają się, a skutkiem takiego narażenia jest zniszczenie mieszków włosowych i zatrzymanie wzrostu włosa.

 

Rodzaje laserów

 

W kosmetologii stosuje się kilka rodzajów laserów.

nieproduktywne - po krótkim czasie włosy zaczynają ponownie rosnąć.

 1. Ruby jest pierwszym w łańcuchu laserowych urządzeń kosmetycznych. Ale on jest „przodkiem” metody i, oczywiście, ma pewne wady:
  - ból procedury;
  - wysokie ryzyko poparzeń;

 2. Alexandrite to kolejna odsłona urządzeń laserowych. Wzięto pod uwagę wiele mankamentów poprzedniej generacji, ale pojawiły się też własne:
  - nadmiernie aktywny system chłodzenia mający zapewnić bezbolesność zabiegu (można się po prostu przeziębić);
  - bez zastosowania chłodzenia ryzyko poparzeń jest duże, a zabiegowi towarzyszy ból.

 3. Dioda - najnowsza nowoczesna wersja systemów laserowych.

   Ma ona szereg zalet:

 • bezbolesność - zapewniona optymalna długość fali odpowiadająca głębokościosady na włosach. Dzięki temu cała energia działa bezpośrednio na włosy i praktycznie nie wpływa na skórę;

 • ryzyko poparzenia jest zminimalizowane;

 • skuteczność zabiegu pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na długi czas.

 

ZALETY

Głównymi zaletami depilacji laserowej jest brak bólu podczas zabiegu oraz jego skuteczność. Jest to coś, za co klienci są skłonni pogodzić się ze stosunkowo wysokimi cenami. Chociaż w Moskwie jest wiele salonów, które oferują kupony rabatowe lub organizują okresowe promocje, które pozwalają dość tanio wykonać depilację laserową. Oprócz bezbolesności i skuteczności ta metoda depilacji ma szereg zalet:

- zapobieganie pojawianiu się wrastających włosów, a także usuwanie jeśli występuje;

- czas sesji jest znacznie krótszy niż uzyskanie identycznego efektu np. po posłodzeniu.

 

WADY

Nie ma zbyt wielu wad depilacji laserowej. Możliwe wady to:

- możliwość pojawienia się niewielkiego zaczerwienienia, które najczęściej znika samoistnie w ciągu jednego dnia;

- koszt zabiegu jest wyższy niż przy użyciu tego samego wosku w domu;

- konieczność pewnego przygotowania do zabiegu:

- na kilka tygodni wykluczona jest depilacja wraz z cebulką;

- co najmniej dziesięć dni przed zabiegiem i podczas całego kursu nie można się opalać;

- dzień lub dwa przed i po depilacji nie można chodzić do wanny i sauny, a bezpośrednio przed sesją - brać gorącego prysznica;

- potrzeba kilku sesji do całkowitego usunięcia włosów wynika z zasady nierównomiernego wzrostu włosów;

- Laser działa wyłącznie na włosy znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu.

 

Depilacja laserowa ma przeciwwskazania:

 • obecność chorób;

 • indywidualna nietolerancja promieniowania;

 • świeża opalenizna;

 • wszelkie uszkodzenia skóry w obszarze zabiegowym.

   

Zalecenia

 

Aby depilacja laserowa przyniosła oczekiwany efekt, należy stosować się do zaleceń kosmetologów. Jeśli odpowiednio przygotujesz skórę i włosy, a także będziesz przestrzegać zasad podczas całego kursu, to ten zabieg nie sprawi żadnych problemów. Kontaktuj się tylko z zaufanymi uzdrowiskami lub klinikami. W Internecie jest wystarczająco dużo recenzji, aby ocenić wszystkie zalety każdego salonu lub kosmetologa. Ponadto w wyspecjalizowanych studiach mistrzowie biorą pod uwagę osobiste, indywidualne cechy i życzenia klienta, a także szybko reagują na ewentualne pojawienie się jakichkolwiek problemów. Pozwala to uczynić każdy zabieg depilacji absolutnie komfortowym. Do tego profesjonalne konsultacje i porady dotyczące pielęgnacji skóry, co pozwala na utrzymanie, a w niektórych przypadkach poprawę osiągniętego efektu. Depilacja laserowa sprawi, że Twoja skóra będzie gładka i piękna.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger