Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

ŚRODKI CZYSTOŚCI BLANDA - ŚWIEŻO, ZDROWO, EKOLOGICZNIE!

 
Bycie eko i życie w zgodzie z naturą to hasła, które staje się coraz bardziej popularne. I choć nie powinno być to kwestią trendów, a raczej przekonań i zasad, to jednak myślę, że mimo wszystko zmierzamy w naprawdę dobrym kierunku. Coraz więcej z nas robiąc zakupy decyduje się produkty zdrowe z certyfikatami. Wybieramy naturalne kosmetyki, ekologiczną żywność i środki czystości, które są bezpieczne dla środowiska. 
 
Tak się akurat składa, że całkiem niedawno i przypadkiem znalazłam w sieci świetną firmę, produkującą środki czystości do domu. Dodam, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ona swoim podejściem do tego tematu. Po pierwsze, firma ta sprzedaje butelki na środki czystości które są wielokrotnego użytku. Dodatkowo, w maleńkich buteleczkach możemy zakupić koncentraty różnego rodzaju chemii ekologicznej, które wystarczy rozcieńczyć z wodą i bezpiecznie używać do przeróżnych powierzchni. Zaskoczeniem jest też to, że firma oferuje darmowy odbiór buteleczek po koncentratach, żeby wykorzystać je wielokrotnie. Jest to bardzo trafne i korzystne dla środowiska rozwiązanie.
 
Wszystkie te rzeczy sprawiły, że musiałam sprawdzić działanie wspominanych kosmetyków do całego domu... Kosmetyków marki BLANDA.
 
 
Największe zalety preparatów czyszczących BLANDA:
 
- przyjazne dla środowiska
- opakowania wielokrotnego użytku
- możliwość darmowego zwrotu pustych butelek
- butelki startowe prezentują się pięknie i elegancko - pasują do nowoczesnych wnętrz
- po zmieszaniu z wodą ponad 99% składników pochodzenia naturalnego
- brak chemicznego zapachu i duszących oparów
- bezpieczne dla dzieci i zwierząt
- skład każdego koncentratu znajdziemy na stronie sklepu = wiemy, co kupujemy
- do zmieszania ze zwykłą kranówką
- ekonomiczne, wydajne
- koncentraty w przyjemnej cenie
- maleńkie butelki z koncentratami są łatwe do przechowywania
 
Muszę Wam powiedzieć, że taka bezpieczna chemia w domu, w którym przebywają dzieci to coś wręcz niezastąpionego. Zdecydowanie pewniej się czuję, kiedy synek dotyka powierzchni mytych za pomocą produktów Blanda. Poza tym są one naprawdę skuteczne i świetnie radzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami. Wszystko zależy od ich specyfikacji, jednak tak czy inaczej mam do nich pełne zaufanie, bo wiem, że ich skład jest przyjazny dla całej rodziny.

Wśród produktów, które bardzo chciałam wypróbować znalazły się następujące koncentraty:
 
 
 
 
- Oczyszcza, odświeża
- nabłyszcza
- usuwa wszelkie osady z toalety i nocnika
- nie pozostawia chemicznego zapachu 
- nie podrażnia skóry dziecka
- jest to mój totalny HIT! - do tej pory nie wiedziałam tak naprawdę jak bezpiecznie czyścić elementy, z których korzysta nasze dziecko. Teraz myję wszystko bez obaw i strachu. To świetne uczucie :)


 
 
- rozpuszcza osady z mydła i pozostałości kosmetyków
- całkiem dobrze usuwa osad kamienny
- odświeża, pielęgnuje
- nabłyszcza
- nie pozostawia smug
- brak duszących oparów i nieprzyjemnego zapachu w łazience
- brak piany, którą trzeba długo spłukiwać


 
 
- odpowiedni do blatów, szafek i kuchenki
- usuwa brud, tłuszcz i inne zanieczyszczenia
- można nim myć również płytki kuchenne
- nie pozostawia chemicznego zapachu
- nie tworzy smug
- nie ma konieczności spłukiwania


 

 
- zastępuje większość środków chemicznych w domu
- brak zapachu
- czyści dobrze jak typowa chemia, lecz jest znacznie zdrowszy dla środowiska i ludzi
- odpowiedni środek dla posiadaczy dzieci
- do każdego typu powierzchni 


 

- nie pozostawia smug i zacieków 
- idealny zarówno do paneli, jak i płytek, drewna oraz gresu
- wydajny
- jako posiadaczka ogrzewania podłogowego mogę powiedzieć, że powietrze w domu po myciu nie pachnie chemicznie i nie szkodzi domownikom w czasie jego wdychania
 

Wszystkie płyny Blanda mają wiele cech wspólnych, ale najważniejsza mimo wszystko jest ich skuteczność przy braku niebezpieczeństwa dla naszego zdrowia. To bardzo ważne w czasach, kiedy zanieczyszczenia, smog i inne niezdrowe substancje nas otaczają i zagrażają nam z każdej strony. Trzeba zrobić wszystko, by w naszych domach było tej chemii jak najmniej. Blanda to dobry krok w tym kierunku, a jeśli uważacie, że butelki oferowane przez sklep są za drogie lub niepotrzebne, bo macie swoje własne w domu, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wykorzystali właśnie je. Sam koncentrat, dowolna butelka i 500 ml wody wystarczą, by stworzyć ekologiczne środki pielęgnująco - czyszczące do każdej powierzchni w domu.
 
 
Spośród produktów Blanda najbardziej odpowiada mi płyn do nocników, płyn uniwersalny i do mycia kuchni. To moja trójka Must Have od tej marki.

A Wy poznaliście już preparaty BLANDA? Co o nich sądzicie?

 
 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger