Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Zaproś wiosnę do swojego domu! - obrazy na szkle ze sklepu COLORAY


 

Wraz z nadchodzącą wiosną i zbliżającym się okresem Świąt Wielkanocnych lubię wprowadzać drobne zmiany w swoim domu. Nie są to jednak drastyczne metamorfozy, a jedynie odświeżanie dodatków, które najczęściej zmieniam pod kątem pory roku. Kiedy czuję w powietrzu wiosnę, przed oczami mam cudownie pachnące kwiaty, które przystrajają zieloną łąkę. Świat zaczyna tętnić życiem, a ludzie wraz z pojawieniem się słońca stają się szczęśliwsi. Z tego właśnie powodu w moim domu pojawiają się kolory wiosny: żółty, zielony, czerwony, a także motywy kwiatowe. Na tą chwilę dopiero mam w planach dokonać zakupu nowego obrazu, jednak chcę przedstawić Wam swoje typy, które bardzo mi się podobają i które chętnie widziałabym w swoim domu. Są to obrazy ze sklepu https://coloray.hu/ przedstawiające przyrodę i jej naturalne piękno. Część z nich to abstrakcje, druga część z kolei przypomina sztukę malarską, jednak wszystkie łączy jeden wspólny element: kwiaty.


W wybranych obrazach na szkle: https://coloray.hu/uvegkepek chyba najbardziej urzekła mnie głębia kolorów. Szkło sprawia, że barwy są wyraźniejsze, żywsze i zdecydowanie dłużej cieszą oczy. Na obrazach płóciennych bardzo często kolory zanikają przez działanie promieni słonecznych i regularne czyszczenie, dlatego po jakimś czasie nie są one tak doskonałe jak na początku. Tutaj jednak mamy pewność, ze wszystko przetrwa w idealnym stanie przez wiele lat. Nawet jeśli obraz nam się znudzi, możemy go podarować drugiej osobie i nadal będzie jak nowy.
 
 
 
 
Plusem posiadania obrazu na szkle jest nie tylko jego długowieczność, ale też łatwość czyszczenia i fakt, że obraz nie odstaje od ścian. Jest na niej "położony" i przylega do płaszczyzny. Taka ozdoba, czy to zawieszona w salonie, czy też gabinecie lub łazience, zawsze prezentuje się elegancko i zgrabnie. Jedyne o czym sama zawsze pamiętam to wybranie odpowiedniej wysokości do zawieszenia obrazu i, oczywiście, mocnych kołków, dzięki którym nie będzie trzeba się obawiać, że obraz upadnie komuś na głowę, albo się potłucze. Najlepiej umieścić go też z dala od lepkich rączek dziecięcych. 
 
Co jest również fajne w obrazach drukowanych na szkle? Bez wątpienia to, że można umieścić na nich dowolnie wybraną grafikę i dopasować pod względem rozmiaru. Ograniczeniem są wyłącznie nasze upodobania i styl, oraz kolorystyka pomieszczeń, które chcemy udekorować. Możemy więc stworzyć efekt, jaki tylko nam się wymarzy. Brzmi świetnie, prawda? I tak też jest :)
 
 Dzięki dopasowanym dodatkom i odrobinie kreatywności jesteśmy w stanie w bardzo łatwy sposób przenieść odrobinę wiosny do swoich pomieszczeń i nawet nie wychodząc z domu poczuć jej niesamowity urok... Bo tak naprawdę nic tak pozytywnie nie wpływa na samopoczucie człowieka jak piękno natury, ciepłe promienie słońca i powiew świeżości. Z obrazami od COLORAY będziemy mieć to zawsze w zasięgu wzroku.
 
Wiosno, trwaj! :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger