Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

O czym marzy 8 - latek? - LEGO prawdę Ci powie! Gdy dziecko wchodzi w wiek, kiedy to zwykłe zabawki stają się nudne, a czytanie jeszcze nie do końca je interesuje, "przebywa" na etapie sprawdzania swoich umiejętności. Mając 7-8 lat czuje się już na tyle dorosłe, że stawia sobie wyzwania i zaczyna eksperymentować. 1000 - elementowe puzzle, trudne konstrukcje do składania - to właśnie zaczyna je ciekawić i pochłaniać. Z tego właśnie powodu idealnym zestawem dla takiego małego konstruktora i odkrywcy będzie zestaw klocków LEGO Technic Traktor John Deere, który przeznaczony jest właśnie dla dzieciaczków mających 8 i więcej lat.
 
Zestaw ten jest już dość zaawansowany, ponieważ zawiera całą masę niewielkich elementów do ułożenia. Dzieci w takim wieku są jednak już na tyle samodzielne i obyte, że nie mają odruchu brania do ust małych przedmiotów. Poza tym, dzięki swojemu sokolemu wzrokowi i sprytnym rączkom potrafią w precyzyjny sposób łączyć ze sobą nawet najmniejsze klocki. Umiejętność czytania ze zrozumieniem również będzie tutaj niezbędna, gdyż bez analizy instrukcji obsługi z traktora mógłby wyjść samolot :)
 
 

Nie da się ukryć, iż chłopcy w każdym wieku są ogromnymi miłośnikami wszelkich pojazdów, w tym przede wszystkim traktorów. Tego typu zabawki towarzyszą im już od najmłodszych lat, dlatego łącząc popularny pojazd z klockami, które wymagają od dziecka cierpliwości i dokładności, uzyskujemy zabawkę doskonałą. 
 
 
 
 Rodzicom czasami trudno jest znaleźć sposób na to, by zająć czymś swoje dziecko. Szukają wielu alternatyw i ostatecznie pozwalają mu na oglądanie TV lub granie na komputerze. Nie są to jednak najlepsze rozwiązania, bo o ile raz na jakiś czas damy dziecku w tej kwestii wolną rękę, o tyle robienie tego nałogowo sprawi, że dziecko zacznie od nas tego wymagać. Najlepiej, jeśli zachęcimy je do zrobienia czegoś samodzielnie. Uczeń szkoły podstawowej uwielbia wyzwania i nowości, a klocki LEGO zawsze są idealnie dopasowane do wieku i możliwości użytkownika, więc bez wątpienia będą dla niego niemałym wyzwaniem. Fakt - czasami będzie trzeba dziecku w czymś pomóc, coś zasugerować, ale przecież nie ma nic cenniejszego niż spędzony wspólnie czas. Też tak uważacie?

 

 
(Współpraca barterowa)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger