Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Przemień krytykę w siłę - moja droga do samoakceptacjiCześć wszystkim!

Dzisiaj chcę podzielić się z wami moją historią i przemyśleniami na temat samoakceptacji. Kiedy patrzę kilkanaście lat wstecz, widzę, jak wiele razy w moim dzieciństwie doświadczałam krytyki ze strony kolegów. Przykre słowa wypowiedziane przez innych potrafiły boleśnie tkwić we mnie i wpływały na moją pewność siebie przez lata. Jednak teraz, jako dorosła kobieta, uczę się, że samoakceptacja jest kluczem do osiągnięcia pełni szczęścia i spełnienia.

Wczesne lata życia były dla mnie czasem prób i błędów, kiedy to próbowałam odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Złośliwe komentarze i drwiny nie tylko raniły moje uczucia, ale także utrwalały mnie w przekonaniu, że jestem "inna" i niepasująca do standardów. Te uczucia towarzyszyły mi przez długie lata i wpłynęły na to, jak widziałam samą siebie.
 Każdego dnia walczyłam z myślami które podpowiadały mi, że nie jestem wystarczająco dobra i że zawsze muszę być lepsza, aby zostać zaakceptowaną. Z tego powodu dużo się uczyłam i walczyłam o jak najlepsze wyniki. Jednak z biegiem czasu i dzięki wsparciu bliskich osób zrozumiałam, że muszę zmienić nie siebie, a jedynie swój tok myślenia. Zaczęłam odkrywać swoje pasje, umiejętności i wartość jako osoby.

Droga do samoakceptacji wymagała ode mnie bardzo dużo pracy nad samą sobą. Zrozumiałam, że ludzie zawsze będą mieć różne opinie, a najważniejsze jest tak naprawdę to, jak sama postrzegam swoją osobę. W końcu zaczęłam doceniać swą unikalność, bo tak naprawdę każdy jest na swój sposób "inny" i wyjątkowy. Samoakceptacja to niesamowicie trudny i długotrwały proces, który  wymaga czasu i nigdy się nie kończy, ale efekty są zdecydowanie tego warte. Dzięki niej zaczęłam podejmować odważniejsze kroki, które wcześniej uważałam za niemożliwe. W końcu czuję, że znam swoją wartość i czuję się naprawdę szczęśliwa. A wiele jeszcze przede mną! ;)

Tak więc, pamiętajcie Kochani! Przekształcenie negatywnych doświadczeń z przeszłości w ogromną siłę i pewność siebie jest możliwe. Wszyscy jesteśmy w stanie przezwyciężyć wszelkie przeszkody i stać się silniejszymi. Kluczem w odnalezieniu prawdziwego szczęścia jest właśnie samoakceptacja i wiara we własne możliwości. 
Nigdy nie zapominajcie o tym, że jesteście piękni i wartościowi tacy jacy jesteście. 

Pozdrawiam! ❤️

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger