Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Condenssa - miej kamień pod kontrolą!Dzień dobry Kochani!

Jak zapewne wiecie, walka z uporczywym kamieniem i osadami w łazience bywa trudna i potrafi dać mocno w kość. Wiem to doskonale, gdyż w moim domu woda ma kiepską jakość. Bez specjalnych filtrów zawiera dużo kamienia i jest twarda, a przez to tworzy ciągle nieestetyczne zacieki, które niekiedy trudno usunąć. I o ile możemy ją łatwo przefiltrować do picia w celu pozbycia się zanieczyszczeń, o tyle korzystanie z niej w innych celach nie jest już tak fajne. Chodzi o czynności takie jak pranie, zmywanie, mycie itp. W tych sytuacjach musimy radzić sobie inaczej, np. stosując specjalne zmiękczacze do ubrań lub silne, chemiczne środki, które rozpuszczą osadzony kamień i brud, jednak znalezienie preparatu, który będzie skutecznie to robił także nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście ja mam już kilka swoich ulubionych i zaufanych firm, których chemia mnie w pełni zadowala. Jedną z nich jest niedawno odkryta CONDENSSA - dystrybutor chemii samochodowej i gospodarczej, który na rynku działa już od 2012 roku. Z produkowanych przez nią środków korzystam już od około miesiąca i muszę przyznać, że faktycznie działa! 

W dzisiejszym wpisie chcę zaprezentować Wam jeden z preparatów, który udało mi się już wypróbować. Będzie to odkamieniacz do czyszczenia kabin, wanien i brodzików. Jeśli jesteście ciekawi czy produkt faktycznie daje sobie radę z uporczywymi osadami w łazience to serdecznie Was zapraszam do dalszej części postu ;)

Preparat odkamieniający do kabin, wanien i brodzików 

 

 

 Płyn do czyszczenia łazienek marki Condenssa ma za zadanie bez większego trudu usuwać brud i wszelkie osady znajdujące się na glazurze, kabinach natryskowych, wannach, oraz powierzchniach z tworzyw sztucznych. Wystarczy równomiernie nanieść go na zabrudzone miejsce i odczekać 10 minut aż zacznie działać. Następnie należy dokładnie zmyć pozostałości namoczoną gąbką lub ściereczką. W przypadku starszego kamienia czynności te niekiedy trzeba powtórzyć 2 - krotnie.


Preparat posiada formę wygodnej butelki z atomizerem, więc jego równomierne nanoszenie nie sprawi nikomu problemu. Może mieć postać płynną lub aktywnej piany. Dzięki optymalnej wielkości butelki (500ml) wystarcza on na kilka użyć, co zależy jednak od stopnia zabrudzenia i rozmiarów czyszczonego przedmiotu / obszaru. U mnie niestety zużywa się on dość szybko, ale jest to kwestia dużej łazienki :) Zawsze musiałam sporo inwestować w takie preparaty, także nie jest to dla mnie nic nowego. Na szczęście cena płynu nie jest szczególnie wysoka, także mogę sobie bez problemu na niego pozwolić.


Poniżej przygotowałam dla Was kilka zdjęć z efektami, jakie uzyskałam po zastosowaniu środka odkamieniającego Condenssa:


PRZED / PO

  
PRZED / PO


PRZED / PO
 

PO


PRZED / PO


PRZED / POJak sami widzicie preparat odkamieniający marki CONDENSSA radzi sobie bardzo dobrze zarówno z kamieniem, jak i osadami z mydła. Efekty, jakie uzyskałam w pełni mnie zadowalają, tym bardziej, że czyszczenie naszej łazienki trwało z nim krócej niż zwykle i praktycznie nie wymagało szorowania. A wszystko to dzięki odkamieniaczowi, który w przeciągu ok. 10 minut maksymalnie rozpuścił brud i osady. Mi pozostało jedynie lekko przemyć wszystko szorstką gąbeczką i obficie spłukać wodą. Oczywiście podczas korzystania z prezentowanego środka miałam na sobie rękawiczki. Warto zawsze o nich  pamiętać, ponieważ każdy rodzaj chemii gospodarczej może podrażniać naszą skórę, a tego chyba nikt by nie chciał. To samo tyczy się wdychania szkodliwych oparów - trzeba tego w miarę możliwości unikać i w trakcie sprzątania mocno wentylować czyszczone pomieszczenie. To bardzo ważna sprawa. W końcu zdrowe jest najważniejsze.

Podsumowując mogę śmiało stwierdzić, iż preparat odkamieniający firmy CONDENSSA jest w 100% godny uwagi i dlatego szczerze go Wam polecam. Na pewno się nie rozczarujecie. 


GDZIE KUPIĆ?:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger