Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Jak zachęcić dziecko do kąpieli? - Musujące pomoce od marki Marba


Kąpiel to ważna część codziennego rytuału higienicznego, jednak dla niektórych maluchów może stać się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza po osiągnięciu trzeciego roku życia. Zmiany nastroju, płacz, bunt - te zachowania mogą sprawić, że codzienne mycie staje się wyzwaniem zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. Istnieją jednak kreatywne sposoby, aby uczynić tę codzienną czynność przyjemniejszą, oraz bardziej atrakcyjną. Duże znaczenie w takich sytuacjach może mieć korzystanie z pomocy kul musujących oraz pianotwórczych figurek do kąpieli m.in. marki MARBA.


Problemy związane z kąpielą u dzieci powyżej 3. roku życia:


- Upór:


Dzieci w wieku przedszkolnym mogą wykazywać upór i niechęć do kąpieli. To często wynika z chęci bycia niezależnym, oraz posiadania pełnej kontroli nad swoim ciałem.


- Nuda: 


Kąpiel może z czasem stać się monotonna, zwłaszcza, gdy jest to codzienna rutyna.


- Lęk przed wodą: 


U niektórych dzieci pojawia się lęk przed wodą, co może powodować stres podczas kąpieli. Mój syn na przykład nie znosi moczyć włosów i głowy, bo spływająca woda wpada mu do oczu i nosa.A teraz pora na kilka sposobów, które zachęcą dziecko do kąpieli:

 

- Zabawki do kąpieli i kolorowa woda:

 

Nic nie zachęca dzieci do działania bardziej niż ulubione zabawki. W czasie kąpieli najlepiej sprawdzają się takie, które pryskają wodą, tworzą bańki lub pływają. Mogą one sprawić, że każde mycie stanie się fascynującym doświadczeniem. Wszelkie kolorowe i interaktywne przedmioty odwrócą uwagę dziecka, a kąpiel dzięki nim będzie mu się dobrze kojarzyć. Figuraki Bayabelle Kids barwiące wodę i wytwarzające pianę również będą świetną zachętą. Są uwielbiane przez dzieciaki w różnym wieku.- Niespodzianki w wodzie: Kule musujące do kąpieli z niespodzianką w środku od Marba dodadzą elementu ekscytacji w trakcie kąpieli. Dziecko nie tylko będzie mogło cieszyć się uroczymi bąbelkami, ale również odkryje, co jest ukryte wewnątrz kuli.- Muzyka i bajki:


Jeśli dziecko lubi słuchać bajek lub piosenek, warto w czasie kąpieli umożliwić mu to. Ciekawe opowieści lub ulubiona melodia w tle znacznie uprzyjemnią każdą kąpiel.


Kąpiel to czynność, która nie tylko zapewnia odpowiednią higienę dziecku, ale także może być momentem zabawy i relaksu. Atrakcje wodne, takie jak kule musujące z niespodzianką w środku i figuraki barwiące wodę są sprawdzonymi narzędziami, zachęcającymi dziecko do tej niezwykle ważnej codziennej czynności. Kiedy ich wypróbujcie, zobaczycie, że jeszcze będziecie musieli zachęcać dzieciaki do opuszczenia wanny ;) U mnie sprawdzają się za każdym razem, a kąpiel z ich udziałem zawsze się mocno przedłuża.

Trzeba jednak pamiętać, że każde dziecko jest inne i może mieć różne wymagania. Najważniejsze jest to, by sprawdzić wcześniej , czy takie kolorowe dodatki do kąpieli nie uczulają delikatnej skóry malucha. Jeśli w żaden sposób na nie nie zareaguje, śmiało można po nie regularnie sięgać.

Powodzenia! 
(Współpraca reklamowa z marką Marba)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger