Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Lamele jako Dekoracyjny Element Nowoczesnych Pomieszczeń - montujemy panel fornirowany od 4wall.pl


Witajcie!

Lamele - to słowo, które coraz częściej słyszymy w kontekście wystroju wnętrz, a zwłaszcza tych bardziej nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych. Jeśli jeszcze nie zdążyliście ich poznać, czas najwyższy nadrobić zaległości. Lamele są to elementy wystroju, które nie tylko pełnią rolę funkcjonalną jak np. podział lub wygłuszanie pomieszczeń, ale przede wszystkim są idealnym sposobem na udekorowanie mieszkania. Świetnie wkomponowują się w estetykę współczesnych salonów, kuchni, biur i przedpokoi. Przypominają pionowe, wąskie panele, ułożone w równych odstępach jeden obok drugiego. Różnica jest taka, że umieszcza się je przede wszystkim na ścianie. Dzisiaj powiem Wam kilka słów na temat tego, dlaczego lamele stały się popularnym wyborem dekoracyjnym, oraz jak można wykorzystać je w projektowaniu wnętrz.


Lamele, znane również jako panele pionowe, to wyjątkowy sposób na wprowadzenie estetycznych zmian w różnych pomieszczeniach. Ich poszczególne listwy wykonane są z materiałów takich jak fornir, drewno, aluminium czy tkaniny, co daje szeroki zakres możliwości dostosowania ich do indywidualnych potrzeb i stylu wnętrza. Jednak uwagę przyciąga nie tylko ich funkcjonalność. Lamele ścienne ze względu na swoją wysoką trwałość, oraz elegancki wygląd są chętnie stosowane jako uzupełnienie wnętrz o minimalistycznym wystroju. Są bardzo łatwe do zamontowania, szczególnie panele lamelowe, które kładzie się na ściany w naprawdę błyskawiczny tempie. Wystarczy odpowiednio je dociąć (jeśli projekt tego wymaga) i przykleić za pomocą kleju montażowego. 


Lamele jako Element Dekoracyjny


Lamele zyskały popularność dzięki swojej funkcji dekoracyjnej. Można je dostosować do niemal każdego stylu wnętrza. W nowoczesnych aranżacjach minimalistycznych i industrialnych, lamele z metalu lub aluminium doskonale współgrają z surowymi fakturami i chłodnymi kolorami. W bardziej tradycyjnych pomieszczeniach drewniane lamele dodają ciepła i elegancji.


Ścianki działowe z lameli


Lamele są świetnym sposobem na organizację pomieszczenia, które chcemy rozdzielić na części. Można to zrobić za pomocą ścianki, którą wykonamy z ich użyciem.  


Wybór Kolorów i Kreatywność


Kiedy przychodzi do wyboru kolorów lameli, możliwości są naprawdę spore. Możemy wybrać gotowe rozwiązania, o ile pasują do naszego wystroju, ale także możemy samodzielnie pomalować lamele w dowolnym odcieniu. W przypadku drewna i forniru najlepszym wyborem będzie specjalny lakier do drewna lub lakierobejca. Dzięki nim możemy stworzyć niesamowity efekt, np. dzięki lamelom w ciemniejszym odcieniu stworzymy przyjemny dla oka kontrast w pomieszczeniu.
Gdzie najlepiej umieścić lamele?


Lamele znajdują swoje miejsce przede wszystkim w salonie, gdzie można nimi regulować ilość światła wpadającego przez duże okna. Są także doskonałym rozwiązaniem w kuchni, gdzie można łatwo utrzymać je w czystości. W przedpokoju natomiast dodają elegancji i pozwalają na regulację światła już przy wejściu do domu.


Na zdjęciach, oraz filmie zawartym poniżej możecie zobaczyć jak montuje się wspomniane panele fornirowane. Przygotowałam te materiały wspólnie z mężem, aby uświadomić Wam jakie to proste;)
Link do lameli:

https://4wall.pl/fornirowane-panele-akustyczne-60x240-/8035-fornirowany-panel-akustyczny-dab-60x240-.html
Lamele to nie tylko praktyczny element wystroju wnętrza, ale też sposób na wyrażenie swojego indywidualnego stylu. Dzięki nim możemy w prosty sposób dodać uroku i ocieplić nasze wnętrza. Wybór kolorów i użytych materiałów w sklepie 4wall.pl jest naprawdę spory, tak więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.(współpraca reklamowa z firmą 4wall)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger