Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Żele do paznokci - czy można używać ich w domu?

 


Żele do paznokci to prawdziwi faworyci wśród wielbicielek długich i pięknych paznokci. Z ich pomocą stworzenie wielu różnorodnych stylizacji na każdą okazję jest prostsze, niż mogłoby się wydawać. To właśnie dlatego cieszą się one tak wielkim uznaniem w Polsce, jak i za granicą. Nasuwa się jednak pytanie - czy można pozwolić sobie na samodzielną stylizację żelem w domowym zaciszu? Oczywiście, że tak! Kluczem do sukcesu jest stosowanie się do kilku podstawowych zasad oraz pamiętanie o podstawowych produktach, akcesoriach i urządzeniach, które pełnią kluczowe funkcje przy pracy z żelem. Zapraszam!

 

Produkty, które powinnaś mieć! - primer do paznokci i wiele innych

 

Tak, jak już wspomniałam, w pracy z żelem należy pamiętać o wielu produktach, czy narzędziach, dzięki którym cały proces stylizacji jest o wiele łatwiejszy i dokładniejszy, przynosząc tym samym zadowalający efekt. Tak też jest w przypadku np. primera, czy cleanera do paznokci. Primer do paznokci ma za zadanie odtłuścić płytkę paznokcia, zwiększając szanse na stworzenie trwałej i odpornej na uszkodzenia stylizacji. Usuwa on również wszelkie zanieczyszczenia, znajdujące się na paznokciach, przygotowując je pod dalszą pracę. Warto pamiętać, że nadmierna ilość primera lub zbyt długi czas jego utwardzania pod lampą może prowadzić do niepożądanych efektów, takich jak łuszczenie się lub odspajanie się produktów stylizacyjnych. Dlatego ważne jest, aby stosować go z umiarem, zgodnie z instrukcjami producenta. Kolejnym produktem, który na pewno Ci się przyda, jest cleaner do paznokci. Należy przemyć nim płytkę po wyrównaniu jej powierzchni np. pilniczkiem i opracowaniu skórek. Jest on istotny również na sam koniec stylizacji do przemycia lepkiej warstwy dyspersyjnej topu.

 

Jakie akcesoria pomogą Ci w pracy z żelem? Pilnik do paznokci!

 

Praca z żelem do paznokci, bez wątpienia, stanowi fascynującą i kreatywną dziedzinę stylizacji, gdzie każdy detal ma znaczenie. Aby osiągnąć perfekcyjny efekt i trwałość, nieodzowne jest posiadanie odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Jednym z kluczowych elementów, które w znaczący sposób wpływają na rezultat końcowy, jest pilnik do paznokci. Przed nałożeniem żelu do paznokci, ważne jest odpowiednie przygotowanie płytki. Pilnik jest niezastąpiony w usuwaniu zrogowaciałego naskórka, który może utrudniać przyczepność produktu. Delikatne przypiłowanie powierzchni paznokcia pozwala na lepsze przyjęcie primeru i innych warstw żelu, co przekłada się na trwałość i jakość stylizacji. Kolejnym jego zadaniem jest wymodelowanie żelu, utwardzonego w lampie. Z jego pomocą wygładzisz płytkę, nadając tym samym określony kształt i długość swoim paznokciom.

 Nie musisz więc wydawać więcej pieniędzy na profesjonalną frezarkę - pilnik do paznokci też się sprawdzi!

 

 

(Artykuł sponsorowany)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger