Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Kabel eXc IMMORTAL - Wytrzymałość PRO!Szukacie kabla, który sprosta najtrudniejszym zadaniom? Kabla, który połączy wytrzymałość z elastycznością? Jeśli tak to koniecznie powinniście poznać eXc IMMORTAL - prawdziwy kabel do zadań specjalnych, który wyróżnia się na tle konkurencji.
Jego najważniejsze zalety to:


Wytrzymały

Elastyczna część kabla przy wtykach działa niczym zbroja, chroniąc przewód przed złamaniem nawet podczas intensywnego użytkowania.


Mocny i elastyczny 

To nie tylko zwykły kabel - IMMORTAL to prawdziwa bestia wszechstronności. Wytrzymałość połączona z elastycznością czyni go idealnym towarzyszem do pracy, rozgrywek oraz codziennego użytku.


Wzmocniony oplot

Gęsty, nylonowy oplot wokół kabla nie tylko sprawia, że wygląda on bardzo stylowo, ale także chroni go przed przecięciami i uszkodzeniami, dlatego jest gotowy nawet na duże wyzwania. W takim wydaniu przetrwa wiele lat - co oczywiście nie oznacza, że możemy nim rzucać, czy go nie szanować.


Szybkie Ładowanie

Kabel eXc IMMORTAL nie tylko przetrwa długi czas, ale również zapewni nam szybkie ładowanie. Z prędkością 12W/2.4A/5V nasze urządzenia będą gotowe do działania w mgnieniu oka. Sama już zapominałam jak drażniące jest wielogodzinne ładowanie telefonu. Obecnie sięgam tylko i wyłącznie po tego typu kable. Odżywiają mój telefon w kilka chwil. Potrafią "odratować" go przed ważną rozmową lub przed wyjściem z domu, kiedy telefon chce mieć blisko siebie. To ogromna wygoda. Funkcja szybkiego ładowania jest nieoceniona. Oczywiście do kompletu najlepiej dokupić uniwersalną i niezawodną ładowarkę sieciową eXc CUBE. Razem tworzą duet doskonały.Jeśli, podobnie jak ja, potrzebujecie kabla do zadań specjalnych, a przy tym nie chcecie, aby rozczarował Was słabą jakością wykonania, IMMORTAL będzie idealnym wyborem. Niby zwykły kabel, a naprawdę potrafi zdziałać cuda. Sami zresztą wiecie, że w obecnych czasach elektronika jest wymagająca, a kable lubią się niszczyć i przerywać, dlatego dla oszczędności nerwów i pieniędzy lepiej wybrać coś solidnego na długie lata. Powyższy produkt taki właśnie jest. Sama do niedawna nie wiedziałam, że zwykły kabel może się okazać tak niezbędny, ale kiedy zostawiłam swoją ładowarkę na wyjeździe, IMMORTAL zastąpił mi ją i nawet więcej - stał się jej lepszym zamiennikiem. Dlatego teraz zawsze mam go przy sobie. To świetna i praktyczna rzecz.(Współpraca reklamowa)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger