Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Mała Japonia - Niepowtarzalna oaza spokoju w KarkonoszachMała Japonia to oaza spokoju w samym sercu polskich Karkonoszy: https://www.malajaponia.pl/. To miejsce wyjątkowe pod wieloma względami. Przede wszystkim zostało one stworzone z ogromnym szacunkiem dla japońskiej kultury i tradycji. Każdy element ogrodu, począwszy od układu kamieni na ścieżkach po rozmieszczenie roślin, odzwierciedla japońską sztukę zakładania ogrodów. Jedną z ważniejszych filozofii, która przyświeca japońskim ogrodom, jest feng shui. W Małej Japonii można doświadczyć jej harmonii.

 Każdy z elementów ogrodu został tutaj starannie rozmieszczony, aby stworzyć równowagę i przyciągnąć pozytywną energię. To sprawia, że Mała Japonia to nie tylko zwykły ośrodek rekreacyjny, ale przede wszystkim miejsce, gdzie można w 100% zresetować umysł i duszę.

Spacerując po Małej Japonii możemy poczuć, jakbyśmy zostali przeniesieni do zupełnie innego kraju. Delikatne kompozycje, starannie wypielęgnowane rośliny i wspaniałe wodospady tworzą atmosferę, która naprawdę może zachwycać. To miejsce idealne do wyciszenia się i odpoczynku od szarej codzienności. Jednym z jej najbardziej fascynujących elementów jest sztuka bonsai. Słowo "bonsai" doskonale oddaje to, co reprezentuje - "bon" oznacza płaską tacę, a "sai" - roślinę. Tak więc jest to jakby kawałek krajobrazu zamknięty w małej doniczce. Obserwując miniatury można zrozumieć, że wielkość przedmiotu nie zawsze ma znaczenie, a prawdziwe piękno tkwi w drobiazgach. Każde drzewko ma inną historię do opowiedzenia, a jego codzienna pielęgnacja wymaga nie tylko cierpliwości, ale także zrozumienia natury.


Mała Japonia łączy w sobie piękno japońskiej natury i filozofii z cudownym, polskim krajobrazem Karkonoszy. Jeśli więc szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli się w pełni zrelaksować i zdobyć odrobinę informacji na temat sztuki i kultury japońskiej, koniecznie powinniście ją odwiedzić. Jest jedyna w swoim rodzaju.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger