Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Rozśmieszająca moc gry "What Do You Meme?" na spotkaniach z Przyjaciółmi i RodzinąWielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną, a Wy zastanawiacie się, jak w sposób niezapomniany umilić im czas? Rozwiązanie jest proste: gry towarzyskie! 

Gry towarzyskie stanowią doskonały sposób na rozluźnienie atmosfery, dostarczają mnóstwo rozrywki i potrafią niekiedy rozbawić do łez. Jedną z takich gier, którą zdecydowanie polecam, jest "What Do You Meme?".


Gra "What Do You Meme?" to mieszanka śmiechu, kreatywności i konkurencji. W trakcie rozgrywki gracze w pewien sposób rywalizują ze sobą, próbując dobrać jak najzabawniejsze hasła do memów. Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji w nią zagrać, to wyjaśnię w skrócie jak działa ta gra.


Zacznijmy od zasad. Karty z hasłami, a jest ich aż 360, są rozdzielane każdemu graczowi na początku rozgrywki, natomiast karty z memami (75 różnych zdjęć) leżą na osobnej kupce. W każdej turze jeden z graczy jest odpowiedzialny za losowanie karty z obrazkiem. Pozostali gracze muszą wtedy wybrać spośród swoich kart hasło, które ich zdaniem najlepiej pasuje do wylosowanego mema. Kiedy wszyscy wybiorą, osoba losująca kartę ze zdjęciem decyduje, która odpowiedź była najzabawniejsza. Gracz, którego wybór zostaje uznany za najlepszy, otrzymuje kartę z memem jako wygraną.
Ciekawym elementem tej gry jest to, że co turę osoba odpowiedzialna za wybieranie memów zmienia się, dzięki czemu każdy ma równe szanse na wykazanie się kreatywnością i poczuciem humoru. Rozgrywka trwa aż do wyczerpania kart z obrazkami, a na koniec podlicza się, który z graczy zgromadził najwięcej zwycięskich kart memów i to właśnie on zostaje uznany za zwycięzcę całej gry.

Gra "What Do You Meme?" to świetny sposób na rozładowanie napięcia i stworzenie atmosfery pełnej śmiechu podczas spotkań towarzyskich. Daje każdemu możliwość zaprezentowania swojego poczucia humoru i kreatywności, a także tworzy wiele niezapomnianych chwil. Dostępna jest m.in. w księgarni internetowej taniaksiazka.pl. To oczywiście tylko jedna z wielu gier, które można wybrać na takie okazje, ale z pewnością stanowi znakomitą propozycję dla tych, którzy lubią bawić się słowem i obrazem.


Podsumowując, gry towarzyskie, takie jak "What Do You Meme?", mają ogromną rolę w spotkaniach z przyjaciółmi i rodziną. Tworzą atmosferę pełną śmiechu, dostarczają rozrywki i mogą stanowić doskonałą rozrywkę na długie, jesienne wieczory. Dodatkowo uczą nas one również dystansu do siebie i zachęcają do bycia kreatywnym. Sama bardzo lubię w ten sposób spędzać czas z bliskimi i każdemu to polecam. Gry towarzyskie to świetna odskocznia od szarej codzienności i elektroniki;) (współpraca reklamowa z firmą taniaksiazka.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger