Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Ciężarówka i koparka gąsienicowa - bo klocki LEGO DUPLO to zawsze dobry wybór!


LEGO DUPLO to uniwersalna przyjemność dla małych konstruktorów, oferująca nieograniczone możliwości i wspaniałą zabawę. Dlatego też cieszy mnie fakt, że miałem okazję przetestować zestaw z serii DUPLO: Ciężarówka i koparka gąsienicowa, dostępny m.in. w księgarni internetowej taniaksiazka.pl.Ciężarówka i koparka gąsienicowa LEGO DUPLO to zabawka dla dzieci od dwóch lat. Zawiera klocki umożliwiające zbudowanie dwóch maszyn budowlanych, oraz dwie figury pracowników budowy, co zapewnia niezliczone możliwości zabawy. Konstrukcja tego zestawu jest prosta i intuicyjna, a więc w sam raz dla młodszych dzieci. Duże klocki natomiast są łatwe do składania i rozkładania. Poza tym przyciągają wzrok, bo mają intensywne, żywe kolory. Nie sposób ich nie lubić.Klocki LEGO to oczywiście nie tylko budowanie maszyn, ale również zachęcanie dzieci do tworzenia własnych opowieści. Dzięki figurkom pracowników budowlanych można organizować scenki, co rozwija wyobraźnię malucha. Marka ta stawia przede wszystkim na edukację poprzez zabawę. Każdy pakiet pomaga rozwijać zdolności poznawcze u dzieci, uczy koordynacji ruchowej oraz rozwija umiejętności logicznego myślenia.

Ciężarówka i koparka gąsienicowa to idealna propozycja dla najmłodszych miłośników klocków LEGO, szczególnie zaś chłopców. To coś, co sprawi im wiele radości i pozwoli na korzystanie z klocków na dowolny, wybrany przez siebie sposób. Sama dopiero od niedawna kupuję dla synka te zestawy klocków ale wiem już, że dzięki nim lepiej się rozwija i uczy nowych rzeczy, co niesamowicie mnie cieszy. Codziennie wymyśla inną metodę na ich wykorzystanie, składa je na różne sposoby, zmienia, sprawdza dostępne możliwości... Poza tym takie zabawki można przekazywać również młodszemu rodzeństwu, bo są wytrzymałe na upadki i przetrwają naprawdę długo. Dodatkowo, wszystkie komplety są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu można je połączyć w coś naprawdę niezwykłego i okazałego. Ten, kto ma choć kilka w swojej kolekcji będzie wiedział, że dzieciaki za nimi wręcz szaleją. Czy to na gwiazdkę, czy urodziny - LEGO jest zawsze dobrym wyborem ;)


(Współpraca reklamowa) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger