Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Wiosenny Świat Kreatywności: LEGO jako Prezent od Zajączka na WielkanocKochani.


Pomalutku zbliża się jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt w roku - Wielkanoc! To czas, który w naszej rodzinie zawsze wiąże się z radością, uśmiechem na twarzach i oczywiście z przygotowywaniem kolorowych jajek. Ale to także czas, kiedy Zajączek przychodzi z prezentami, które potrafią rozświetlić oczy nawet najbardziej wymagających maluchów. Z tego względu postanowiłam podzielić się z Wami naszym ostatnim wyborem - zestawem LEGO DUPLO Disney and Pixar Planetarna misja Buzza Astrala.
Klocki LEGO towarzyszą nam od dawna i zawsze sprawiają ogromną frajdę zarówno naszemu synkowi, jak i nam. Jednak gdy syn skończył 3 lata, zaczęłam szukać czegoś więcej niż tylko standardowych klocków. Chciałam czegoś, co nie tylko dostarczy mu rozrywki, ale też pobudzi jego wyobraźnię i rozwój umiejętności poznawczych. Wtedy trafiłam na Planetarną misję Buzza Astrala.

Już sam fakt, że zestaw łączy w sobie dwie ulubione marki - LEGO oraz Disneya i Pixara - sprawił, że moje serce zabiło szybciej. Ale to, co mnie przekonało, to nie tylko tematyka kosmicznych przygód, lecz także możliwości, jakie daje ten zestaw. Syn lubi oglądać filmy z serii Toy Story, więc opcja budowania rakiet i odkrywania nowych planet razem z Buzzem Lightyear'em i Woodym wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Kiedy zamówiony zestaw do nas dotarł, nie mogliśmy się doczekać, aby rozpocząć nasze wspólne kosmiczne przygody. Już samo otwarcie pudełka wywołało falę entuzjazmu. Klocki LEGO DUPLO okazały się idealne dla małych rączek mojego dziecka, a ich kształty i kolory przyciągały jego uwagę.
Dodam jednak, iż LEGO to nie tylko zabawa - to także edukacja. Podczas budowania rakiet, odkrywania nowych planet i wymyślania własnych przygód, dziecko rozwija umiejętności logicznego myślenia, kreatywności oraz motoryki małej. Jeśli już inwestować to właśnie w takie zabawki, które dostarczają wielu cennych umiejętności i są naprawdę wciągające 😊

Dlatego też, jeśli już teraz zastanawiacie się nad prezentem od Zajączka na Wielkanoc, gorąco polecam Wam klocki LEGO DUPLO. To zawsze niezawodny sposób na wywołanie uśmiechu na słodkiej twarzy małego brzdąca👌👌


(Współpraca reklamowa z TaniaKsiazka.pl).

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger