Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Kreatywna podróż z LEGO DUPLO: Budujemy przyszłość naszych maluchów/ LEGO DUPLO Turbina wiatrowa i samochód elektryczny
Cześć Kochani!


Dzisiaj chcę Was zabrać niesamowitą podróż do świata kreatywnej edukacji, a wszystko za sprawą słynnych klocków LEGO DUPLO. Od dłuższego czasu fascynują mnie możliwości, jakie kryją w sobie te małe, kolorowe elementy, a moje doświadczenia jako mama trzyletniego brzdąca jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że to coś więcej niż tylko zabawka. To narzędzie, które może zmienić sposób, w jaki nasze dzieci uczą się i rozwijają.Sprawność manualna 


Zacznijmy od podstaw - a więc manualnej sprawności. W trakcie układania klocków maluchy ćwiczą swoje małe paluszki, rozwijając koordynację ręka-oko. To zabawa, ale też trening dla ich dłoni, który przyda się im w przyszłości, niezależnie od tego kim będą chciały zostać.

W kreatywnym świecie fantazji 


Ale to oczywiście nie koniec! Klocki LEGO DUPLO zachęcają też do kreatywności. Dzieci nie tylko układają je według instrukcji, ale także wyobrażają sobie własne historie i wydarzenia. Ćwiczona regularnie wyobraźnia przyda się w wielu dziedzinach życia.Zróbmy to razem!


Najważniejsze jednak, co dają klocki LEGO DUPLO, to umacnianie więzi. Wspólna zabawa w budowanie to idealna okazja do spędzania czasu razem z dzieckiem. I co równie ważne, układanie klocków LEGO DUPLO to świetna okazja do nauki współpracy i rozwiązywania problemów. Kiedy dzieci robią coś wspólnie z inną osobą, uczą się, że razem można zrobić to sprawniej i szybciej.


Podsumowanie:


Jak więc sami widzicie, nauka może mieć naprawdę przyjemną formę. Poprzez zabawę maluchy mogą zrozumieć wiele ważnych rzeczy, a dzięki temu, że taka nauka odbywa się w miłym, kolorowym otoczeniu, bez wątpienia przyjdzie im z jeszcze większą łatwością. 


(Współpraca reklamowa z TaniaKsiazka.pl)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger