Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Klocki LEGO: Przewodnik po różnych seriach i ich dopasowanie do wieku dzieci

  Witajcie fani klocków LEGO!

 Dziś przygotowałam dla Was przewodnik po różnych seriach LEGO, które idealnie dostosują się do wieku dzieci i rozwiną ich kreatywność oraz zdolności manualne. Opisując każdą z serii wzorowałam się na klockach, które dostępne są w księgarni internetowej www.taniaksiazka.pl.


1. Początki przygód z LEGO: Seria DUPLO


Zestaw LEGO DUPLO: Posterunek policji i helikopter 


Czyli coś idealnego dla naszych najmłodszych dzieciaków. Duże, kolorowe klocki są idealne dla małych rączek, a dodatkowo zestawy zawierają postacie z bajek, które dodają uroku i angażują dzieci w twórczą zabawę.


2. Eksperymenty i kreatywność: LEGO Classic

Dla małych kreatorów, którzy uwielbiają tworzyć bez granic, polecam serię LEGO Classic. Klocki w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach pozwalają na rozwijanie wyobraźni i samodzielnego projektowania – od samochodów, po zamki i statki kosmiczne!


3. Przygoda z LEGO CITY: Dla fanów miast i przygód


Jeśli Wasze dzieci kochają miasta, samochody policyjne i strażackie akcje, to LEGO CITY jest dla nich idealnym wyborem. Zestawy z tej serii przeniosą maluchy do świata pełnego przygód i możliwości stworzenia własnych historii.


4. Inżynieryjne wyzwania: LEGO TECHNIC


Dla starszych dzieci, które mają talent inżynierski i lubią rozwiązywać trudne zagadki konstrukcyjne, polecam LEGO TECHNIC. To bardziej zaawansowane zestawy z mechanizmami i ruchomymi elementami, które rozwijają umiejętności techniczne i logiczne.


5. Przyjaciółki i ciekawe.historie: LEGO FRIENDS


Dla małych artystek, które uwielbiają wymyślać kreatywne historie z popularnymi postaciami i kolorowymi elementami, LEGO FRIENDS to strzał w dziesiątkę. Zestawy te inspirują do budowania przyjaźni i mocno rozwijają wyobraźnię.


Podsumowując, klocki LEGO to więcej niż tylko zabawka – to narzędzie edukacji dla naszych dzieci. Każda seria oferuje coś wyjątkowego i dopasowanego do wieku, oraz zainteresowań maluchów, co pozwala im rozwijać swoje pasje i kreatywność w różnorodny sposób. Jeśli nie widzieliście na jaką serię się zdecydować, być może teraz będziecie mieli ułatwione zadanie 😊


Pozdrawiam!(Współpraca reklamowa z www.taniaksiazka.pl)

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger