Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Upominki od MURRANO - zainspiruj się na Dzień Mamy!Kochani!


Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, a ja jako mama i córka chcę podzielić się z Wami nie tylko pomysłami na wyjątkowe prezenty od MURRANO, ale także refleksjami na temat tego, co naprawdę znaczy być mamą w dzisiejszym świecie.

Bycie mamą to podróż pełna niespodzianek, emocji i miłości. To codzienne wyzwania i radości, których nie sposób opisać słowami. Dlatego w tym szczególnym dniu warto przypomnieć sobie, jak ważne jest celebrowanie miłości i wdzięczności wobec naszych Mam, ale także docenienie samej siebie.

Na moim blogu staram się inspirować inne kobiety, mamy do dbania o siebie. Polecam sprawdzone prezenty, kosmetyki czy produkty pielęgnacyjne...Dlatego dzisiaj pragnę podzielić się kilkoma pomysłami na wyjątkowe prezenty dla Mam, jakie znalazłam w sklepie internetowym MURRANO, które sprawią, że poczują się one jeszcze bardziej kochane i doceniane:


PRZEPIŚNIK KOŁONOTATNIK NA PRZEPISY Z TWOIM ZDJĘCIEMKUBEK TERMICZNY Z WYŚWIETLACZEM LED I GRAWEREMPODSTAWKA POD KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ Z NADRUKIEM - DESKA
LAMPKA LED XL Z NADRUKIEM NA SZKLE AKRYLOWYM SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ BIAŁA Z TWOIM ZDJĘCIEM DLA MAMYNie zapominajmy też o tym, że każda Mama zasługuje na chwilę dla siebie, na odpoczynek czy też na rozwijanie swoich pasji i marzeń. Dlatego w Dniu Matki warto podarować również samej sobie trochę czasu, uwagi i rozrywki. Bo nikt nie kocha tak mocno jak wypoczęta i zrelaksowana Mama!  🌹❤️Pamiętajcie, że każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to, by poczuć się kochana i doceniana nie tylko w Dniu Matki, ale także każdego dnia.

Pozdrawiam.

Ania 🌹😊


(Artykuł sponsorowany)

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger