Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Compliflora family - synbiotyk dla niemowląt, dzieci i dorosłych


Witajcie Kochani!


Dziś chciałabym poruszyć temat zdrowia jelitowego, który coraz częściej staje się ważny zarówno dla dorosłych, jak i dla naszych najmłodszych. Jednym z ciekawych produktów, które warto poznać, jest Compliflora family - synbiotyk stworzony z myślą o niemowlętach, dzieciach i dorosłych.

Co to takiego właściwie jest Compliflora family? To połączenie żywych kultur drożdży Saccharomyces boulardii oraz dwóch szczepów bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 i Bifidobacterium lactis BS01. 

Dlaczego warto o nim wspomnieć? Już sama zawartość jednej kapsułki robi wrażenie - aż 6 miliardów bakterii i drożdży! Co więcej, wszystkie szczepy w Compliflora family mają potwierdzoną bezpieczeństwo przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności.Ale to nie koniec zalet. Produkt zawiera także oligofruktozę, która pełni rolę odżywczą dla bakterii. To, co jednak sprawia, że Compliflora family wyróżnia się spośród innych suplementów tego typu, to innowacyjna technologia produkcji z kapsułkami o spowolnionym uwalnianiu (DRcaps™). Dzięki temu bakterie i drożdże są chronione przed działaniem kwasu żołądkowego i mogą docierać bezpośrednio do jelit, gdzie są potrzebne najbardziej.


Nie można zapomnieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy - kapsułki DRcaps™ są neutralne dla przewodu pokarmowego, co czyni je odpowiednimi nawet dla wegan i wegetarian. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy starają się dbać o swoje zdrowie w sposób świadomy.

Kiedy warto sięgnąć po Compliflorę? Przede wszystkim po antybiotykoterapii, kiedy nasza naturalna flora jelitowa może zostać zaburzona. Jest to także dobry wybór przy różnego rodzaju biegunkach oraz jako wsparcie dla mikroflory jelitowej.

Podsumowując, Compliflora family to synbiotyk, który warto mieć na uwadze, dbając o zdrowie swoje i swoich bliskich. Jego zalety, takie jak skuteczność, bezpieczeństwo i odpowiednie dostosowanie do różnych potrzeb, sprawiają, że warto dać mu szansę. Ja już miałam okazję go wypróbować, a Wy?


Pozdrawiam serdecznie,

Ania 😊(Współpraca reklamowa)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger