Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Eco Czystość w kilka chwil: Luba Eco Dom, Naturalne Ściereczki NawilżaneWitajcie Kochani!


Jako kobieta, która zawsze szuka szybkich i praktycznych rozwiązań w codziennym życiu, chciałabym podzielić się z Wami moim najnowszym odkryciem – zestawem ściereczek nawilżanych Luba Eco Dom. Jeśli podobnie jak ja cenicie sobie produkty, które są zarówno skuteczne, jak i przyjazne dla środowiska, to te ściereczki będą dla Was idealnym wyborem.

Oto kilka słów o każdym z rodzajów ścierek, które testowałam w ostatnich tygodniach.
Luba Eco Dom, Naturalne Ściereczki Czyszczące LODÓWKA


Powyższe ściereczki okazały się wręcz niezastąpione w mojej kuchni! Są idealne do utrzymania czystości i świeżości w lodówce na codzień. Dzięki 96% składników pochodzenia naturalnego mogę bez obaw używać ich do czyszczenia powierzchni, które mają kontakt z żywnością. Ściereczki neutralizują nieprzyjemne zapachy i usuwają zabrudzenia. Nie tworzą zacieków na szklanych półkach i zostawiają subtelny aromat. Co więcej, są w 100% biodegradowalne i kompostowalne, więc nie muszę się martwić o ich wpływ na środowisko. A opakowanie? Oczywiście, nadaje się do recyklingu. Brzmi świetnie, prawda? 😊


Luba Eco Dom, Naturalne Ściereczki Czyszczące KUCHNIA


Te ściereczki to prawdziwy HIT. Usuwają kuchenne zabrudzenia i tłuszcz, a powierzchnie po ich użyciu są lśniące i bez smug. Oczywiście w przypadku szklanych powierzchni dobrze jest wypolerować je do sucha np. ręcznikiem papierowym, wtedy nie ma żadnych nieestetycznych śladów. Wspomniane ściereczki zwierają 97% składników pochodzenia naturalnego, co jest dla mnie ogromnym plusem. Są również biodegradowalne i kompostowalne, a ich opakowanie można poddać recyklingowi. To idealne rozwiązanie a każdej zapracowanej kobiety, matki, która chce każdego dnia szybko i skutecznie zadbać o czystość w swojej kuchni.Luba Eco Dom, Ściereczki Czyszczące ŁAZIENKATe ściereczki są niezastąpione w każdej łazience. Dzięki 96% składników pochodzenia naturalnego, skutecznie czyszczą różne powierzchnie, pozostawiając je czyste i lśniące. Oczywiście warunek jest taki, że po ich użyciu elementy z połyskiem przetrzemy do sucha ręcznikiem papierowym. W innym przypadku delikatne zacieki mogą się niestety pojawić. Ściereczki neutralizują nieprzyjemne zapachy, co również jest wielkim plusem w łazience. Są również w 100% biodegradowalne i kompostowalne, a ich opakowanie może podlegać recyklingowi. I, co najważniejsze, są przyjazne dla skóry dłoni, co potwierdzają badania dermatologiczne. Można ich śmiało używać bez rękawiczek.


Luba Eco Dom, Ściereczki Czyszczące UNIWERSALNE
Te uniwersalne ściereczki są moim absolutnym faworytem. Mogę ich używać do różnych powierzchni w całym domu, co sprawia, że sprzątanie staje się jeszcze szybsze i łatwiejsze. Zawierają 96% składników pochodzenia naturalnego, neutralizują nieprzyjemne zapachy i pozostawiają delikatny zapach świeżości. Podobnie jak reszta, tak i te ściereczki są biodegradowalne i przyjazne dla skóry dłoni. Trudno ich nie uwielbiać. To niesamowita wygoda, którą mam na wyciągnięcie ręki.


Luba Eco Dom, Ściereczki Czyszczące MEBLE
Ściereczki do mebli Luba Eco Dom to prawdziwe wybawienie. Ożywiają kolor mebli, pozostawiając je czyste, lśniące i bez smug. Opóźniają osadzanie się kurzu, co jest dla mnie ogromnym plusem. Poza bezpieczeństwem dla skóry dłoni i składnikom naturalnym, mają też wiele innych zalet. Przyjemnie pachną, posiadają odpowiedni rozmiar (nie za małe, ani nie za duże). Najważniejsze jest jednak to, że wystarczy je wyciągnąć z opakowania i przetrzeć wszystkie półki, a potem cieszyć się delikatnym połyskiem swoich mebli. Naprawdę bardzo je polubiłam.Podsumowanie


Luba Eco Dom, Naturalne Ściereczki Nawilżane to dobry wybór dla każdej osoby, która ceni sobie szybkie, skuteczne i ekologiczne rozwiązania w codziennym życiu. Dzięki nim sprzątanie staje się prostsze, a my możemy cieszyć się czystym i świeżym domem, dbając jednocześnie o naszą planetę. Polecam je z całego serca każdemu z Was.


Do następnego wpisu, Kochani! 

Pozdrawiam. 

Ania ❤️ 


(Współpraca reklamowa)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger