Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Kolorowe zestawy prezentowe eXc na Komunię

 


Maj i czerwiec to czas w roku, który cieszy szczególnie dzieci. Nie tylko dlatego, że pomału zbliżają się wakacje i coraz częściej mogą korzystać z pogody, bawiąc się na podwórkach. W tym czasie dzieci z trzecich klas mają pierwsze komunie. Z tej okazji dzieciaki dostają od swoich krewnych wyszukane prezenty, np. smartfony, tablety, laptopy. Pomysłowym i poręcznym dodatkiem do takiego elektronicznego podarku może być kolorowy zestaw najbardziej użytecznych akcesoriów GSM od polskiej marki eXc mobile.


W latach 90-tych większość dzieci idących do komunii dostawała zestaw prezentowy występujący w kilku kolorach, składający się  kalkulatora, zegarka oraz długopisu. Dziewczynki najczęściej chwaliły się zegarkami w różowych czy beżowym kolorze, zaś chłopcy – w czarnym. Dzisiaj dzieci oczekują zupełnie innych prezentów, ale chęć posiadania czegoś we własnym stylu i kolorze nie zmienia się od lat. 
 

Firma eXc wyróżnia się na rynku kolorystyką swoich urządzeń i pokazuje, że kable, ładowarki i inne akcesoria GSM nie muszą być nudne. eXc oferuje gotowe zestawy prezentowe, które świetnie sprawdzą się jako upominki na komunię. Warto pamiętać, że nie zawsze najdroższe prezenty sprawiają dzieciom najwięcej radości.eXc proponuje zestawy 3w1. Wewnątrz znajdują się odpowiednio 3 dopasowane kolorystycznie akcesoria GSM. Ponadto produkty są zapakowane w estetyczne, ekologiczne opakowania, wykonane z kartonu w 100% pozyskanego z recyklingu. Są wśród nich:
 
•    Pierwszym elementem zestawu jest ładowarka sieciowa. Do wyboru są dwa modele. eXc CUBE mimo małych rozmiarów oferuje bardzo dużą moc i wydajność, dzięki użyciu azotku galu (GaN) w tranzystorach. Używając jednego portu, można uzyskać moc 33W dla USB-C i 30W dla USB-A. Alternatywą jest ładowarka eXc SHINE 20W, która ma przyjemny dla oka kształt i dwukolorowy design. Posiada porty obsługujące najpopularniejsze technologie szybkiego ładowania i system Smart Chip Control, który inteligentnie steruje ładowaniem i optymalnie dobiera natężenie dla każdego z urządzeń.
 
•    Kolejnym elementem każdego zestawu jest kabel o długości 2 metrów. Model WHIPPY pro jest wykonany z  gładkiego poliuretanu, który jest niezwykle elastyczny. Występuje w 17 niepowtarzalnych kolorach. Z kolei model IMMORTAL jest wykończony nylonowym oplotem, który jest niesamowicie wytrzymały. Można wybrać 1 z 9 barw. Kolorowe przewody od eXc wspierają technologie szybkiego ładowania urządzeń mobilnych. Dostępne są  aż 4 typy (USB-A do USB-C, USB-A do lightning, USB-C do USB-C, USB-C do lightning). Wariant USB-C do USB-C poradzi sobie z mocą aż 100W – oznacza to, że można go używać nawet do naładowania laptopa!
 
 
•    Trzecim produktem w zestawie jest stojak eXc EASY, który stanowi stabilne podparcie zarówno dla telefonu, jak i tabletu. Gumowane ramiona i możliwość regulacji od 0 do 120 mm sprawiają, że stojak świetnie poradzi sobie z utrzymaniem nawet 10-calowego tabletu. Po złożeniu zmieści się do każdej, nawet niewielkiej kieszeni.
Oprócz wymienionych urządzeń, w ofercie eXc znajduje się znacznie więcej akcesoriów, które również mogą stać się częścią dowolnego zestawu prezentowego, który można dostosować do potrzeb dziecka. 
 
Zestawy eXc można kupić na stronie: https://shop.excmobile.eu/search.php?text=gift
 
 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O firmie eXc mobile Polska
Od 2004 roku eXc mobile Polska Sp. z o.o., nieprzerwanie i z sukcesem dostarcza na rynek akcesoria do telefonów komórkowych takie jak kable USB, uchwyty samochodowe, ładowarki USB, uchwyty samochodowe, słuchawki, powerbanki i inne. Zespół eXc składa się z pełnych pasji profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać perfekcyjna współpraca, dlatego naszymi klientami są najwięksi detaliści i operatorzy stacji paliw. Nasza strategia jest prosta: dajemy konsumentom to, czego pragną – wybór – dzięki temu nasze produkty świetnie się sprzedają. Pasja pcha nas na przód, wizja – wyznacza cele. eXc. Dajemy radość!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam.

Ania :)

 

(współpraca reklamowa)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger