Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Nowoczesne Technologie Filtracji Powietrza- czyli jak BITEKO troszczy się o nasze zdrowie?


Kochani! 


Czy zastanawialiście się kiedyś, jak ważna jest jakość powietrza, którym oddychamy każdego dnia? Zarówno w domu, jak i w pracy, czyste powietrze odgrywa bardzo ważną rolę w naszym zdrowiu i samopoczuciu. A skoro już mowa o czystości powietrza, dzisiaj chciałabym przybliżyć Wam firmę BITEKO - jednego z liderów w produkcji nowoczesnych filtrów przemysłowych.

- BITEKO to firma, która została stworzona przez doświadczonych inżynierów z misją dostarczania bezpiecznych technologii do przemysłu. Jako producent wysokiej jakości filtrów przemysłowych, BITEKO dba o każdy detal, aby ich produkty spełniały najwyższe standardy. Firma wyróżnia się swoim podejściem do jak najwyższej jakości usług, co przekłada się na satysfakcję klientów.


Nowoczesne Technologie


Firma BITEKO korzysta z nowoczesnych osiągnięć technologii by tworzyć różnego rodzaju filtry przemysłowe, które znajdą zastosowanie w wielu branżach. W jej ofercie znajdziemy m.in.:

- Filtry wstępne (filtry kasetowe, z siatką, panelowe obszywane na ramce, kieszeniowe) - przeznaczone do pracy w miejscach o wysokim poziomie zanieczyszczenia powietrza.

- Filtry dokładne, które spełniają surowe wymagania dotyczące czystości powietrza w pomieszczeniach roboczych.


Potwierdzenie bezpieczeństwa i jakości: Certyfikaty / Atesty


BITEKO dba nie tylko o ulepszanie swoich produktów, ale również o ich bezpieczeństwo i zgodność z normami. Firma posiada certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Dodatkowo, filtry BITEKO posiadają atest higieniczny PZH, który jest potwierdzeniem ich najwyższej jakości.


Materiały Schuller i SANDLER


Jednym z tajników dobrej jakości filtrów BITEKO jest użycie materiałów filtrujących od renomowanych producentów. Firma korzysta m.in. z włókien szklanych, oraz z syntetycznego materiału filtrującego Schuller PF-85, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną.


Dlaczego wybrać BITEKO?


BITEKO to synonim jakości, innowacji i niezawodności. Jeśli zależy Wam na poprawie jakości powietrza i zmniejszeniu emisji szkodliwych substancji do najbliższego otoczenia, warto zainteresować się jej ofertą. To, czym oddychamy, ma naprawdę duże znaczenie, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania. 


Do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Pozdrawiam 😊 


(Artykuł sponsorowany)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger