Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Regeneracja umysłu i ciała na ergonomicznej piankowej poduszce ortopedycznej, Magniflex Superiore Deluxe WaveWitajcie Kochani,


Czy kiedykolwiek miewacie poranne bóle głowy? A może czujecie nadmierne ciepło od swojej obecnej poduszki lub budzicie się w nocy i poprawiacie stronę poduszki? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na którekolwiek z tych pytań, to nie jesteście sami. Bardzo wiele osób boryka się z problemami związanymi z niewłaściwym wsparciem podczas snu, co wpływa na jakość ich odpoczynku. Dziś chciałabym Wam przedstawić rozwiązanie, które może odmienić Wasze noce – ortopedyczną poduszkę piankową Magniflex Superiore Deluxe Wave.
Dlaczego odpowiednia poduszka jest kluczem do zdrowego snu?


Nasze ciało i umysł potrzebują odpowiedniego odpoczynku, aby mogły się regenerować. Jeśli nocą często się budzimy, nasz organizm nie jest w stanie w pełni odpocząć i nabrać nowej energii. Skutkiem tego są poranne bóle, dyskomfort, niewyspanie i ogólne złe samopoczucie. Sama doświadczyłam tego już niejednokrotnie. Niekiedy przyczyną tego były pobudki synka, innym razem natomiast nadmierne ciepło lub ból szyi. Miałam w swoim życiu kilka poduszek i tak naprawdę żadna z nich w pełni mnie nie satysfakcjonowała. 


Przyczyny niewysypiania to najczęściej:


- Niewłaściwa temperatura odczuwalna, np. gorąca poduszka, która nas wybudza.

- Słabe podparcie głowy i szyi, prowadzące do bólu i dyskomfortu.

- Zbyt wysoka lub zbyt niska poduszka, powodująca napięcie szyi i ból.

- Twardy materac, który sprawia, że czujemy się niewygodnie.


Żeby porządnie się wyspać, muszą zostać spełnione konkretne warunki – odpowiednio dopasowana poduszka to jeden z kluczowych elementów. Zapewniając prawidłowe wsparcie głowy i szyi, umożliwiamy naszemu ciału i umysłowi spokojny, nieprzerwany sen, który jest niezbędny dla pełnej regeneracji. Z tego właśnie powodu dzisiaj chcę Wam pokazać naprawdę bardzo dobry produkt - poduszkę ergonomiczną Magniflex Superiore Deluxe Wave.Ergonomiczna Poduszka Wave z serii Superiore Deluxe od Sklep Sweet Dreams- Materace i Poduszki dla Spania.


Główne zalety:


- Rozluźnienie mięśni szyi i kręgów: 

Poduszka została wykonana z opatentowanej pianki termoelastycznej Memoform, która dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Dzięki temu pomaga w rozluźnieniu mięśni szyi i odcinka szyjnego kręgosłupa.

- Prawidłowe podparcie: 

Poduszka wspiera szyję i głowę, uwalniając spięte nerwy i zapobiegając bólom.

- Świeżość i higiena: 

Dzięki technologii Airyform, poduszka jest laserowo perforowana, co zapewnia najwyższą przepuszczalność powietrza.

- Regulacja temperatury: 

Pokrowiec poduszki został wykonany z materiału Outlast, który jest używany również w skafandrach kosmicznych astronautów. Zapewnia on odpowiednią regulację temperatury, chroniąc przed przegrzewaniem i wychładzaniem.- Certyfikaty i badania medyczne: 

Poduszka ergonomiczna Magniflex posiada certyfikat Oeko-Tech Standard 100 i jest certyfikowana jako Medical Device Class 1 (certyfikacja medyczna - wyrób Medyczny Klasy 1 - najwyższy europejski certyfikat potwierdzający medyczność produktu), gwarantuje bezpieczeństwo i brak szkodliwych substancji chemicznych.Przykład z życia wzięty: Mama walcząca z cierpnięciem rąk


Chciałabym przytoczyć Wam przykład mojej mamy, która od dłuższego czasu boryka się z cierpnięciem rąk nad ranem i zwyrodnieniami kręgosłupa. Każda noc była dla niej wyzwaniem – budziła się wielokrotnie z bólem i dyskomfortem. Odkąd zaczęła używać ortopedycznej poduszki Superiore Deluxe Wave, którą dzisiaj Wam prezentuję, jej dolegliwości znacznie się zmniejszyły. Poduszka zapewniła jej odpowiednie podparcie szyi i głowy, co pozwoliło na zmniejszenie napięcia w okolicach barków i szyi. Dzięki temu mama może teraz cieszyć się nieprzerwanym, głębokim snem, a jej ręce przestały cierpnąć i budzić ją nocą. Chwaliła też fakt, że teraz, kiedy są takie ciepłe dni ona czuje przyjemny chłód od poduszki, a stara poduszka zawsze się nagrzewała i to ją drażniło. Teraz wreszcie ma zapewnioną wygodę i pełen komfort w czasie snu. Mnie ten fakt cieszy podwójnie, bo na niczym nie zależy mi bardziej, niż na zdrowiu i wygodzie moich najbliższych.


Filozofia marki Magniflex


Włoska marka Magniflex, która jest producentem poduszki Superiore Deluxe Wave (oraz wielu innych modeli ortopedycznych poduszek, w tym także dla dzieci), ma na celu poprawę jakości życia swoich klientów poprzez zdrowsze funkcjonowanie i lepsze samopoczucie. Dzięki współpracy z ortopedami i zastosowaniu nowoczesnych technologii tworzą produkty, które faktycznie bardzo pozytywnie wpływają na poprawę jakości snu i ogólnej regeneracji. Sama miałam okazję się o tym przekonać, bo moja mama używa wspomnianego wcześniej modelu i naprawdę czuje znaczną poprawę. Muszę powiedzieć, że sama przez ten fakt poczułam chęć posiadania takiej poduszki, a napewno będę chciała zapewnić specjalny model dla dzieci synkowi, bo wiecznie wyrzuca swoją starą poduszkę z łóżka i śpi na samym materacu. To chyba znak, że jest kiepska... Jego wiecznie spocona główka to kolejny argument. Mam nadzieję, że odpowiednia poduszka umożliwi mojemu dziecku spokojny sen, bez wiercenia i nocnych pobudek.Kochani, Wy również zadbajcie o siebie i zapewnijcie swojemu ciału, oraz umysłowi odpowiednie warunki do regeneracji nocnej. Zaopatrzcie się w poduszkę, która pomoże Wam spokojnie zasnąć i spać stabilnie w głębokiej fazie snu – w końcu jest to klucz do lepszego zdrowia i samopoczucia, które mają ogromny wpływ na pozostałe aspekty życia.


Życzę Wam spokojnych i regenerujących nocy!

Do zobaczenia w kolejnych wpisach.

Pozdrawiam 😊 (Współpraca reklamowa)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger