Auto po stłuczce/wypadku - Co zrobić, by na nim nie stracić?


W życiu każdego z nas pojawia się wiele niespodzianek. Niestety nie wszystkie z nich są dobre i korzystne. Czasami zdarzają się sytuacje, kiedy człowiek dosłownie załamuje ręce. Jedną z nich jest wypadek lub poważna stłuczka, która, choć nie musi się wcale skończyć dla nas szpitalem, zawsze kończy się zmasakrowanym samochodem. I wydawać by się mogło, że jedyne co nam wtedy pozostało to oddać go na złom. Czy aby napewno...?

Większość z nas po wypadku nie chce utrzymywać niesprawnego auta. W końcu OC jest coraz droższe, a stojąc w garażu samochód tylko zajmuje miejsce. Są jednak firmy, które nie tylko mogą za niego zapłacić więcej niż oferują nam na złomie, ale również organizują jego odbiór i załatwiają wszystkie potrzebne dokumenty. Są to tzw. skupy aut. Jeden z nich - auto komis Warszawa, jest jednym z najbardziej zaufanych miejsc tego typu działających na terenie całego miasta. Poza samym faktem profesjonalnej obsługi i posiadania wykwalifikowanych pracowników, oferuje on znacznie lepsze ceny niż na typowych złomach. Jego ogromną zaletą jest też możliwość dokonania wyceny online poprzez wypełnienie formularza na stronie komisu, gdzie podaje się zarówno wszystkie podstawowe dane, jak i również zdjęcia pojazdu. 


Skup samochodów Warszawa po otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji zaproponuje cenę, którą możemy (lecz nie musimy) zaakceptować. Kiedy wszystko zostanie ustalone, pracownicy przyjadą w umówione miejsce na terenie Warszawy i będzie można dokonać błyskawicznej transakcji. 


Wiele osób uważa, że najlepszym rozwiązaniem poza zezłomowaniem uszkodzonego pojazdu jest wyjęcie jego wszystkich działających części i sprzedawanie ich na własną rękę. Prawda jest jednak taka, iż tego typu działania trwają miesiącami, a czasem i latami, a nie każdy ma do tego cierpliwość. Jeśli komuś zależy na czasie i pieniądzach, powinien skorzystać z usług skupu aut. To chyba jedyne miejsce, gdzie można oddać samochód bez jego uprzedniego wyczyszczenia i naprawiania widocznych uszkodzeń. Na dodatek firma bierze na siebie wszystkie formalności i transport maszyny, a pieniądze dostajemy w ciągu maksymalnie 2 dni. Wydaje mi się, że to bardzo dobre lub nawet najlepsze rozwiązanie w takich sytuacjach. Dzięki temu oszczędzimy czas, nerwy i na dodatek sporo zyskamy na sprzedaży zalegającej "nieruchomości". 


Czy według Was jest to interesująca oferta? Jak Wy byście postąpili w podobnej sytuacji?
1 komentarz:

  1. Trudno powiedzieć 😉 obym nigdy nie znalazła sie w takiej sytuacji 😊 napewno jest to jakieś rozrozwiązanie.

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger