Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

Koszulki i bluzy z nadrukiem od Printing-Season, czyli jak skutecznie się zareklamować...?


Witajcie Kochani!

Za oknami mamy nieco szaloną pogodę, dlatego swój wolny czas postanowiłam dzisiaj przeznaczyć na przygotowanie dla Was kolejnego wpisu. Tematem przewodnim będzie dziś odzież reklamowa z nadrukami, którą można wykorzystać w celach promocyjnych i nie tylko. Może być ona także świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ponieważ zamawiając koszulki z nadrukiem w ilościach hurtowych płacimy mniej, a potem sprzedając je na sztuki możemy podnieść cenę i całkiem sporo zyskać. W ten sposób działa wiele firm, zespołów i grup. Idealną okazją do sprzedaży tego typu gadżetów są koncerty, pokazy publiczne, festyny itp. Wiele firm ubiera w taką odzież swoich pracowników, aby Ci robili dodatkową promocję ich działalności.


 Czasami jeden znaczek lub logo mogą przyciągnąć ludzi jak magnes. Przykładem będzie marka nike. Kiedy widzimy znaczek tej marki od razu wiemy o jakiej firmie mowa i chcemy mieć daną rzecz bez względu na jej cenę. Często nawet ubrania nie muszą być szczególnie atrakcyjne. Liczy się renoma. I dokładnie w ten sam sposób sami możemy promować siebie lub swoją działalność. Po stworzeniu ciekawego projektu wystarczy skorzystać z usług firmy, która zajmuje się produkcją ubrań reklamowych i zlecić jej wykonanie konkretnych produktów. Jedną z nich, oferującą bardzo szeroki zakres usług jest firma Printing-Season. Do jej zadań należy m.in. szycie ubrań, projektowanie nadruków, tworzenie grafik na gotowej odzieży itp. Wspomniana firma tworzy nadruki na koszulkach za pomocą trwałego sitodruku, który jest nie tylko dobry pod względem jakości, ale również stosunkowo tani. Dla pewności, przed złożeniem zamówienia można skorzystać z szansy otrzymania próbek w celu zapoznania się z ich walorami.


Firma w swojej ofercie posiada gotową odzież, typu: koszulki reklamowe, czapki, torby z nadrukiem, oraz bluzy. Oczywiście w razie potrzeby ubranie zostanie przygotowane od podstaw i to tylko w jednym miejscu. Nie trzeba więc w tym celu korzystać z usług kilku firm. Dzięki temu zaoszczędzimy swój czas i pieniądze.

Pewnie już zdążyliście zauważyć, iż obecnie podjęta została próba ograniczenia, a w przyszłości być może i wycofania plastikowych toreb. Jest to idealna okazja dla np. sklepów odzieżowych i spożywczych, aby zaoferować swoim klientom bawełniane torby reklamowe wielokrotnego użytku. Oczywiście nie musi się to odbywać poprzez sprzedaż, ale np. w ramach gratisu do większych zakupów lub w zamian za punkty lojalnościowe. W ten sposób można zrobić sobie fajną reklamę, a klienci będą zadowoleni, ponieważ udało im się coś dostać za darmo :) Równie ciekawe mogłaby być też sprzedaż koszulek z chwytliwym nadrukiem podczas koncertów sławnego zespołu lub jako typowa pamiątka turystyczna z konkretnego miejsca w Polsce. Pomysłów na wykorzystanie takiej odzieży jest naprawdę wiele. Wystarczy odrobina chęci, interesujący projekt i gotowe :) Resztę zrobi za nas firma Preanting-Season

Jeśli swoim wpisem w jakimś stopniu zachęciłam Was do wykonania odzieży i gadżetów reklamowych z własnymi nadrukami to gorąco Was zachęcam do odwiedzenia strony internetowej wspomnianej marki, gdzie znajdziecie przykładowe realizacje i więcej szczegółów na temat oferowanych przez nią usług.

Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam! :)
 


6 komentarzy:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger