Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Srebrna biżuteria jako sposób na wywołanie uśmiechu na ustach ukochanej osoby - Świętujemy Walentynki i Dzień Kobiet z twojesrebro.com


Witajcie!

Już w ten piątek, 14 lutego będziemy obchodzić bardzo romantyczne i piękne święto - Walentynki. Jest to czas, kiedy zakochane pary obdarowują się drobnymi upominkami i przypominają sobie wzajemnie potęgę słowa "KOCHAM". Dla jednych najlepszym sposobem na wyrażenie uczuć są słowa wypowiedziane, jednak inni potrafią je okazywać wyłącznie za pomocą gestów. Każde z tych zachowań będzie dobre pod warunkiem, że zrobimy to szczerze, a nasze czyny i słowa będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.


W wielu związkach to głównie panowie obdarowują swoje kobiety prezentami na walentynki, dlatego dzisiejszy post będzie dla nich małą podpowiedzią. Zaprezentuję w nim prześliczną bransoletkę ze srebra pr. 925, która oczaruje niejedną miłośniczkę wszelkiego rodzaju błyskotek.


Produkt, który znalazł się niedawno w moim posiadaniu to bransoletka składająca się z okazałych, srebrnych kuleczek i rozdzielających je sztywnych, skręconych wężyków, czyli tzw. trawek również ze srebra. Całość została wykonana w Polsce i prezentuje się naprawdę ślicznie. W rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach. Sama spodziewałam się czegoś skromniejszego, a tu proszę :) Bransoletka zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a dodatkowo zapakowano ją w eleganckie pudełeczko, które jeszcze spotęgowało efekt WOW.

Biżuteria wykonana z dobrej jakości srebra to coś, czemu kobiecie jest trudno się oprzeć. W końcu większość z nas jest jak typowa sroka, która uwielbia błyskotki. Poza tym takie piękne dodatki wspaniale uzupełniają codzienne stylizacje i sprawiają, że możemy się poczuć naprawdę wyjątkowo. Czy dla zakochanego mężczyzny może być coś cenniejszego niż uśmiech na twarzy Ukochanej? Nie sądzę :) 


PS: Po więcej cudnych, srebrnych drobiazgów zapraszam Was na stronę twojesrebro.com. Wszystkim mężczyznom natomiast przypominam, iż niecały miesiąc po Walentynkach odbędzie się Dzień Kobiet, więc okazji do obsypywania nas prezentami będzie całkiem sporo :)

https://twojesrebro.com/


4 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger