Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Transport psa do Anglii.

 
Cześć Kochani! 

W to zimowe, wietrzne popołudnie postanowiłam przygotować dla was nieco nietypowy temat, jakim jest transport psa do Anglii (jeżeli chcecie kupić pieska w Polsce, ale mieszkanie w Londynie). Jak to zrobić?
Czy są firmy zajmujące się stricte transportem zwierząt? 
Firmy zajmujące się transportem zwierząt są bardzo popularne w Hiszpanii, Francji, czy też Wielkiej Brytanii. W Polsce także mamy firmy zajmujące się wyłącznie przewozem zwierząt, m.in. Pet-Tour z Rabki-Zdroju.
Czemu akurat powinno się korzystać z usług takich firm? 
Ponieważ dają one gwarancję legalnego i bezpiecznego transportu zwierzaka do poszczególnych krajów Europy. Z informacji, jakie uzyskałam, firma Pet-Tour posiada w swojej flocie 4 nowoczesne samochody, które są specjalistycznie przygotowane do transportu psów, kotów i innych zwierząt domowych. We flocie znajdziemy różnej wielkości pojazdy, samochód dobierany jest w zależności od ilości zwierząt na daną trasę. Przykładowo, jeżeli interesuje nas trasa Polska-Wielka Brytania, w trasę tą wyjeżdża największy możliwy samochód. Na trasy mniej popularne jak Polska-Hiszpania, Polska-Irlandia jadą samochody typu Fiat Doblo czy Citroen Jumper. 

Według Informacji uzyskanych od klientów, regularnie korzystających z usług transportu zwierząt, firma Pet-Tour przed każdą podróżą wysyła komplet dokumentów, potrzebnych do legalnego transportu psa, kota. W mailu między innym musimy przekazać dokładną informację o rozmiarach zwierzaka oraz podać poszczególne informacje z paszportu. Transportery są przygotowane w sposób profesjonalny, a więc środek jest wyścielony tzw. DryBettem, który uniemożliwia ślizganie się zwierzaka we wnętrzu klatki. W transporterze również jest zapewniony stały dostęp do wody oraz karmy.

 Podczas takiego transportu przewoźnik gwarantuje stały dostęp do GPS, regularne spacery co 4-5 godzin. Dzięki takim praktykom mamy pewność, że nasz pupil po długiej podróży przyjedzie szczęśliwy i wypoczęty.
6 komentarzy:

 1. Nie ma to jak profesjonalna usługa 👌
  Nasz pupil na pewno będzie szczęśliwy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że są takie agencje, które zajmują się transportem naszych pupili.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale słodkie to pierwsze zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe i przydatne informacje 😍 mam siostrę w Anglii więc jak będziemy mieli pieska to na pewno skorzystamy bo dzieci mnie ciągle proszą niego 😁

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny wpis . Akurat dla mnie bo mieszkam w Anglii

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger